`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

NVIDIA продемонструвала свій суперкомп'ютер Eos

0 
 

NVIDIA вперше публічно продемонструвала свій суперкомп'ютер Eos та надала деталі про архітектуру, що лежить в основі передових фабрик штучного інтелекту компанії. Мова йде про Eos - новітній суперкомп'ютер масштабу дата-центру.

Як зазначається, Eos має у своїй основі надзвичайно масштабний NVIDIA DGX SuperPOD. Суперкомпʼютер використовує 576 системах NVIDIA DGX H100, мережеві рішення NVIDIA Quantum-2 InfiniBand і програмне забезпечення (таке як NVIDIA Base Command та NVIDIA AI Enterprise) - все це забезпечує в цілому 18,4 ексафлопс продуктивності АІ за версією FP8.

Представлений у листопаді минулого року на виставці Supercomputing 2023, суперкомп'ютер Eos, названий на честь грецької богині, яка, за переказами, щодня відкриває ворота світанку. Це відображає прихильність NVIDIA до просування технології AI, зазначають у компанії.

Кожна система DGX H100 оснащена вісьмома графічними процесорами NVIDIA H100 Tensor Core. Всього в Eos встановлено 4,608 графічних процесорів H100. Завдяки цьому, як підкреслюється, Eos може впоратися з найбільшими робочими навантаженнями АІ для навчання великих мовних моделей, систем рекомендацій, квантових симуляцій тощо.

«Це демонстрація того, на що здатні технології NVIDIA при масштабній роботі. Eos з'являється в ідеальний час. Люди змінюють світ за допомогою генеративного АІ, від пошуку ліків до чат-ботів, автономних машин і не тільки. Щоб досягти цих проривів, їм потрібно більше, ніж знання та навички розробки АІ. Їм потрібна фабрика штучного інтелекту - спеціально створений двигун штучного інтелекту, який завжди доступний і може допомогти наростити їхню здатність створювати моделі штучного інтелекту в таких масштабах, які надає Eos», зазначають у компанії.

Eos зараз займає зараз 9 місце в списку 500 найшвидших суперкомп'ютерів у світі.

Архітектура Eos оптимізована для робочих навантажень АІ, що вимагають наднизької затримки та високої пропускної здатності між великим кластером прискорених обчислювальних вузлів, що робить її ідеальним рішенням для підприємств, які бажають масштабувати свої можливості з обробки завдань штучного інтелекту. Мережева архітектура на базі NVIDIA Quantum-2 InfiniBand з технологією In-Network Computing підтримує швидкість передачі даних до 400 Гбіт/с, забезпечуючи швидке переміщення великих наборів даних, необхідних для навчання складних моделей АІ.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT