`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Новий смартгодинник Huawei з AMOLED-екраном отримав аналіз електрокардіограми

0 
 

Анонсовані Huawei смартгодинники Watch GT3 Pro представлені в титановому та керамічному корпусах та отримали яскравий збільшений екран з оновленим інтерфейсом та розширеним набором циферблатів. До функцій для відстеження життєво важливих параметрів організму додалися аналіз ЕКГ, розпізнавання артеріальної жорсткості та технологія TruSeen 5.0+, яка з високою точністю оцінює стан серцевого м'яза та насичення крові киснем.

Годинник оснащений AMOLED-екраном з діагоналлю 1,43 дюйма та роздільною здатністю 466×466. Сапфірове захисне скло забезпечує стійкість до механічних впливів, а задня гігієнічна керамічна кришка дозволяє безперебійно відстежувати параметри при будь-якій температурі навколишнього середовища. Також покращено захист корпусу від вологи: Huawei Watch GT3 Pro можна використовувати навіть під час тренувань з дайвінгу, занурюючись у них на глибину до 30 м.

Користувачам Huawei Watch GT3 Pro доступні понад 100 тренувальних режимів, а також функція інтелектуального тренера з бігу, яка дає можливість планувати заняття спортом на основі індивідуальних фізіологічних показників, історії досягнень та поставлених цілей.

Представлено також смартгодинник Модель Huawei Watch FIT 2, який оснащений AMOLED-екраном з діагоналлю 1,74 дюйма та роздільною здатністю 336×480 при щільності зображення 336 ppi, що займає 72,2% фронтальної поверхні корпусу. Оновлений інтерфейс із шаховим розташуванням іконок спрощує керування, а функція Tap to Transfer дозволяє передавати файли між пристроями одним дотиком.

Крім звичного вбудованого мікрофона, Huawei Watch FIT 2 також оснащені динаміком, який дозволяє перемикати дзвінки з підключеного Bluetooth смартфона на смартгодинник, щоб розмовляти під час тренування. Користувачі можуть відповідати на вхідні дзвінки простим торканням кнопки годинника і додавати часто використовувані номери у швидкий набір через Huawei Heath. Huawei Watch FIT 2 можуть також відтворювати попередньо завантажену музику через мобільний додаток. Крім того, підключення годинника до сервісу Huawei Assistant Today відкриває можливість швидко переглядати прогноз погоди, авіарейси та іншу інформацію.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT