`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Новий смартфон Nokia C30 буде коштувати 3 399 грн

0 
 

Новий смартфон Nokia C30 буде коштувати 3 399 грн

Компанія HMD Global  анонсує старт продажів в Україні нового смартфона Nokia C30 з найбільш ємним акумулятором і найбільшим екраном з-поміж усіх смартфонів Nokia

Як повідомляється, заряду смартфона вистачає до 3-х днів, та оновлення системи безпеки, що захистять ваші дані протягом щонайменше двох років.

«Nokia C30 — це свого роду флагман нашої серії C, – смартфон найвищої якості за доступною ціною. Це пристрій від бренду, який ви знаєте та якому довіряєте, для людей, які готові до використання розумних технологій. Більше ніж половина користувачів смартфонів зазначають, що найважливішою характеристикою акумулятора для них є час його роботи на день. Nokia C30 задовольнить усі потреби — більше часу між підзарядками, значно більший екран, наша фірмова система безпеки й довговічність, і та сама доступна ціна»,  зазначив Флоріан Зайхе, генеральний директор HMD Global.

Підкреслюється, що дедалі більший попит на великі екраниii показує, що кількість споживачів, які шукають смартфони з розміром екрана від 6” до 7”, зросте до 2025 року з теперішніх 82% до 96%. Nokia C30 має захопливий 6,82-дюймовий екран HD+, який вразить прихильників великих дисплеїв.

Коли ви багато працюєте, вкрай важливо, аби ваш телефон міг витримати будь-яке навантаження.  Завдяки місткому та надпотужному акумулятору 6000 мАг, що дозволяє працювати на одному заряді до трьох днів, ви зможете вдосконалювати свої навички, транслювати стріми та залишатися на зв’язку з рідними. А висока якість і міцність конструкції смартфона Nokia C30 із полікарбонатним покриттям гарантовано забезпечить довговічність вашого пристрою, завіряє виробник.

Найцінніші миті залишаться з вами назавжди завдяки подвійній камері 13 МП - найвищій на сьогодні роздільній здатності у пристроях серії C. А сенсор глибини зображення додасть  фото неперевершеної якості.

Nokia C30 можна придбати в Україні в конфігурації з 2/32 ГБ. Кольори: зелений та білий. Рекомендована роздрібна ціна: 3 399 грн.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT