Нові робочі станції Lenovo ThinkStation розроблені у партнерстві з Aston Martin

15 март, 2023 - 15:35

Нові робочі станції Lenovo ThinkStation розроблені у партнерстві з Aston Martin

Компанія Lenovo оголосила про вихід ThinkStation PX, P7 і P5 — тріо найбільш технологічно просунутих настільних робочих станцій, що коли-небудь створював виробник. Зазначено, вони розроблені з нуля, щоб витримувати найекстремальніші високообчислювальні робочі навантаження в різних галузях. Пристрої оснащені новітніми процесорами Intel з кількістю ядер до 120 і підтримкою професійних графічних процесорів NVIDIA RTX. Робочі станції мають абсолютно новий дизайн шасі, вдосконалену систему охолодження та можливості управління основною платою (baseboard management controller, BMC) для спрощеного віддаленого моніторингу системи.

"Нові настільні робочі станції були розроблені з ретельним урахуванням потреб користувачів, щоб допомагати їм у досягненні бажаних бізнес-результатів і запропонувати інноваційні рішення, якими наші клієнти зможуть користуватися і в майбутньому, коли робочі навантаження стануть складнішими, — сказав Роб Герман (Rob Herman), віцепрезидент підрозділу робочих станцій і клієнтського ШІ компанії Lenovo. — Ми тісно співпрацювали з Intel, NVIDIA та Aston Martin, щоб гарантувати найкращу форму та функціональність нових систем, поєднуючи преміумшасі з ультрасучасною графікою, пам'яттю та обчислювальною потужністю".

Щоб втілити в життя це тріо робочих станцій та розробити нове шасі ThinkStation, компанія Lenovo співпрацювала з Aston Martin, відомим виробником автомобілів і лідером на ринку автомобілів класу "ультралюкс". Відповідно до філософії дизайну Aston Martin, спільна робота була спрямована на те, щоб відобразити знаковий червоний дизайн Lenovo, забезпечити найбільш можливу продуктивність і розширити можливості кастомізації. Дизайнери Lenovo та Aston Martin спільно працювали над створенням високопродуктивних комп'ютерів. Для цього команди розробили новий дизайн шасі, що не потребує інструментів і забезпечує надзвичайну гнучкість та ергономічність.

Задля досягнення максимальної продуктивності 3D-решітка корпусу натхненна культовим гранд-туром DBS від Aston Martin, застосовуючи дизайнерські ідеї з автомобільного сегмента до настільних робочих станцій. Перероблені повітряні перегородки та більші шестигранні вентиляційні 3D-отвори разом із запатентованою триканальною системою охолодження Lenovo забезпечують безперешкодний потік повітря, гарантуючи максимальний приплив холодного та відведення гарячого повітря. Як результат, корпус максимізує продуктивність процесорів, пам'яті та накопичувачів. Крім того, всі три нові робочі станції мають інноваційну модульну конструкцію з переднім доступом до накопичувачів для зручності обслуговування та гнучкості у модернізації.

“Спільна робота над дизайном нового шасі ThinkStation від Lenovo видалась дивовижною трирічною подорожжю, — сказав Катал Логнейн (Cathal Loughnane), директор Aston Martin Partnerships. — Оскільки ми самі є користувачами робочих станцій Lenovo, цей проєкт був унікальною можливістю створити високопродуктивну систему, яку ми використовуватимемо для проєктування та розробки наших автомобілів”.
Нові робочі станції Lenovo ThinkStation розроблені у партнерстві з Aston Martin
Модель Lenovo ThinkStation PX заявлена, як найефективніший флагманський продукт серед робочих станцій компанії, що забезпечує значно вищий рівень потужності та продуктивності завдяки підтримці більшої кількості ядер і можливостям розширення, ніж попередні покоління робочих станцій Lenovo. ThinkStation PX, оптимізована для стелажів, забезпечує гнучкість як для настільного середовища, так і для центру обробки даних, передбачаючи плавну трансформацію для обох варіантів. Представлена універсальна робоча станція оснащена новітніми процесорами Intel Xeon Scalable 4-го покоління, які пропонують до 120 ядер ЦП та для яких заявлено середній приріст продуктивності на 53% порівняно з попереднім поколінням. ThinkStation PX також підтримує до чотирьох графічних процесорів з двома слотами NVIDIA RTX 6000 Ada Generation, тому користувачі можуть працювати та виконувати найскладніші процеси, які існують у сучасних робочих середовищах, включаючи творчу обробку та симуляцію комп'ютерного інжинірингу (CAE). Нова настільна робоча станція з пам’яттю DDR5 об’ємом до 2 ТБ та надшвидкою пропускною здатністю PCIe Gen 5 забезпечує гнучкість для багатокористувацької віртуалізації в середовищах гібридного робочого процесу — чи то в центрі обробки даних, чи в кластері настільних комп’ютерів. Новинка пропонує ефективний блок живлення потужністю 1850 Вт і додаткові резервні джерела живлення.

ThinkStation P7 має нову обчислювальну архітектуру з новітніми процесорами Intel Xeon W, які підтримують до 56 ядер в одному рознімі. ThinkStation P7 розроблена для того, щоб перевершити найсуворіші вимоги до продуктивності та відповісти на виклики навантаженню, які зазвичай кидають серверам або хмарним ресурсам. Також робоча станція оптимізована для використання в різних настільних середовищах і центрах обробки даних у корпусі 4U. Завдяки підтримці до трьох графічних процесорів з двома слотами NVIDIA RTX 6000 Ada Generation ThinkStation P7 підходить для контент-креаторів, архітекторів, дизайнерів, інженерів і спеціалістів з обробки даних, яким потрібні візуалізація, рендеринг у реальному часі, продуктивна робота з симуляцією комп'ютерного інжинірингу (CAE) та ШІ.

“Ми раді представити нову лінійку процесорів Xeon W, створених на основі революційної обчислювальної архітектури та комплектації зі значно більшою кількістю ядер, щоб прискорити продуктивність у час робочих навантажень, що зростають, від яких залежить бізнес, — сказав Роджер Чендлер (Roger Chandler), віцепрезидент CCG та генеральний менеджер команди Creator and Workstation Solutions в Intel. — Ці процесори створені для того, аби професійні інноватори, включаючи креативників, інженерів і дослідників даних, мали потужність і стабільність, необхідні для створення інновацій у своїх галузях”.
Нові робочі станції Lenovo ThinkStation розроблені у партнерстві з Aston Martin
Настільна робоча станція ThinkStation P5 розроблена для широкого спектра промислових галузей і була перероблена, щоб задовольнити потреби користувачів у кращій продуктивності, швидкому розвитку ІТ та простоті керування на підприємстві. Робоча станція наступного покоління оснащена оновленим корпусом, новітніми процесорами Intel Xeon W, що мають до 24 ядер, і підтримують до двох професійних відеокарт NVIDIA RTX A6000. Високошвидкісна пам'ять DDR5 та пропускна здатність PCIe Gen 5 забезпечують широкі можливості для налаштувань, які відповідають потребам кінцевих користувачів. Ця робоча станція оптимізована як для архітекторів, дизайнерів, інженерів і творчих людей, так і підходить для твердотільного моделювання та ресурсомістких завдань, включаючи інформаційне моделювання (Building Information Modeling, BIM), складні проєкти 3D CAD, моделі відтворення предметів, геопросторова візуалізація, зорові ефекти та розгортання периферійних рішень.

“NVIDIA пропонує найпотужніші у світі графічні процесори для візуальних обчислень у настільних робочих станціях, — коментує Боб Петт (Bob Pette), віцепрезидент професійної візуалізації NVIDIA. — Вони представлені у всіх трьох нових настільних системах ThinkStation від Lenovo, надаючи фахівцям з обробки та аналізу даних, інженерам і креативним спеціалістам високопродуктивні технології, необхідні їм для роботи з величезними наборами даних, швидшого впровадження інновацій та покращення досвіду роботи ШІ та ресурсомістких робочих процесів”.

Робочі станції ThinkStation PX, P7 і P5 розроблені для використання у найвимогливіших професійно керованих ІТ-середовищах, готові до виконання основних найбільш необхідних функцій та забезпечують безпеку корпоративного рівня. Новинки отримали оновлення до Premier Support і трирічну гарантію.

Три нові робочі станції будуть доступні з травня 2023 року.