Нова серія універсальних компактних лазерних проєкторів Epson високої яскравості

23 апрель, 2021 - 10:05

Нова серія універсальних компактних лазерних проєкторів Epson високої яскравості

Компанія Epson оголосила про запуск нової лінійки універсальних компактних проєкторів з лазерним джерелом світла високої яскравості.

На зміну успішної EB-L1070U, нова серія Epson EB-PU1000 включає моделі яскравістю 6 000, 7 000, 8 500 і 10 000 лм, з дозволом WUXGA, підтримкою 4K enhancement і HDR, і набором функцій для простої і зручної установки.

Проєктори серії EB-PU1000 сумісні як з існуючими моторизованими об'єктивами Epson, так і з новими опціями, наприклад, зовнішньої камерою ELPEC01. Вбудований процесор камери дозволяє забезпечити стекове з'єднання двох проєкторів яскравістю 10 000 лм і подвоїти яскравість до 20 000 лм без використання ПК.

Нова серія універсальних компактних лазерних проєкторів Epson високої яскравості

«Новинки по-справжньому універсальні і розроблялися для створення широкоформатних і надяскравих проєкцій, в тому числі під проєкти з використанням безлічі пристроїв, де необхідні зшивання і корекція проєкцій, з використанням додаткової оптики. Просунуті можливості установки і настройки дозволяють проєкторів серії EB-PU1000 легко інтегруватися з іншими пристроями в парку орендної техніки, забезпечуючи гнучкість використання і суттєве скорочення витрат», компентує анонс Олександр Думанський, менеджер з розвитку  проєкційного бізнесу Epson в Україні.

ПО Epson Projector Professional Tool забезпечує об'єднання проєкторів в стек, суміщення і калібрування зображення. Топові моделі серії оснащені роз'ємами SDI для простої установки і з'єднання декількох проекторів. Флагман серії - Epson EB-PU2010, компактний і легкий проєктор з однаковою колірною яскравістю і яскравістю по білому 10 000 лм. Модель на 27% менше, ніж її попередниця і пропонує ще більше можливостей  непомітної установки без втрат яскравості. Компактні розміри також допомагають знизити витрати на транспортування і зберігання пристроїв.

Всі моделі лінійки Epson EB-PU1000 оснащені функцією NFC, що забезпечує просту установку і діагностику декількох проєкторів, а також управління зі смарт-пристроїв (навіть якщо проєктор вимкнений) за допомогою ПО Epson Projector Config Tool. Попереднє налаштування може здійснюватися на складі перед доставкою, допомагаючи скоротити час на настройку при установці декількох пристроїв.

Проєктори поставляються в комплектації без оптики, дозволяючи користувачам вибирати оптику виходячи з власних потреб і переваг. Таким чином, Epson пропонує користувачам пристрої високої яскравості, які можна використовувати в різних проектах в будь-якій сфері.