`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Игорь Дериев

Локализованные версии Windows 7 уже доступны

... хотя официально их презентация, вроде бы, назначена через несколько дней после англоязычной. И объяснить данное явление - сложно.

Действительно, украинская и русская версии ОС уже присутствуют в библиотеках подписчиков TechNet и MSDN, а вместе с ними и MUI, который может быть использован в редакциях Ultimate и Enterprise.

Имеется там же и Starter Edition, так что мы сможет более подробно изучить это "чудо". Столь уничижительно об этой специальной редакции я отзываюсь вполне осознанно, поскольку, как бы ни бедна была наша страна, смысла я в ней не вижу не малейшего. Но может быть я чего-то не понимаю :)

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

Ігорю, не плутайте передплатників TechNet і MSDN із широкою громадськістю :) Взагалі, корпоративні клієнти можуть переходити на нову версію з 1 вересня (учасники Software Assurance і власники EA, відповідно, без додаткової оплати), а для приватних користувачів глобальний запуск (і, відповідно, можливість придбати ОС уроздріб) відбудеться 22 жовтня (в Україні - 31 жовтня).

Starter Edition не має ніякого відношення до достатку тієї чи іншої країни, а є полегшеною версією для тих, кому не потрібна повна функціональність. Наприклад, для користувачів малопотужних ноутбуків, які тільки ходять в Інтернет, читають пошту і, можливо, щось друкують в Ворді.

Якщо цікаво детальніше про SKUs Windows 7 і на кого вони розраховані, з задоволенням розповім :)

Ярына, вполне возможно, что я пока еще уловил не все нюансы позиционирования различных редакций Windows 7.
Ведь раньше было так: Windows Vista Starter is not available in developed technology markets such as the United States, the European Union, Australia, or Japan.
Вот "осадок" и остался :)

> Наприклад, для користувачів малопотужних ноутбуків, які тільки ходять в Інтернет, читають пошту і, можливо, щось друкують в Ворді.

щоразу коли читаю щось таке про starter edition'и, не можу втримати посмішки =D можливо, тому, що за 15 років за пк я ще жодного разу не стрічав такого користувача. (с) будем искать.

> Якщо цікаво детальніше про SKUs Windows 7 і на кого вони розраховані, з задоволенням розповім :)

"на кого вони розраховані" цікаво, по великому рахунку, лише маркетологам. набагато цікавіше було б подивитися, хто ними насправді користуватиметься =)

щодо особливостей starter edition'а... про них і без коментарів досить скоро знатиме хіба не кожен покупець нетбуків, (лінк), дочекаймося лише приїзду перших партій =)

Starter Edition [...] как бы ни бедна была наша страна, смысла я в ней не вижу не малейшего. Но может быть я чего-то не понимаю :)

думаю, що таки бачите сенс, та й неважко його побачити, варто лише поглянути на сегмент нетбуків очима не живого користувача (якими б невисокими не були його вимоги до функціональності нетбука), а компанії, котра мало не втратила цей сегмент =)

"it's quite easy if you don't know how" (c) d.adams

>> думаю, що таки бачите сенс, та й неважко його побачити

видите ли, я привык на все смотреть со своей колокольни, поскольку _истинные_ мотивы тех или иных решений компаний мне не ведомы. :)
но относительно будущего большого успеха Starter Edition на нетбуках у меня пока есть сомнения.

Ну, знаєте! Навіщо платити за сміття на якому навіть шпалерину замінити не можна? Якщо потрібен лиш текстовий редактор, веб і все, то будь-який лінукс пропонує все це "з коробки" і навіть розбиратись не потрібно. Про вимоги до заліза в даному випадку взагалі мовчу!

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT