`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

HyperX поставила понад мільйон USB-мікрофонів

+22
голоса

HyperX поставила понад 1 мільйон USB-мікрофонів

Команда виробника ігрової периферії HyperX оголосила, що перевищила позначку в мільйон поставок своєї лінійки USB-мікрофонів.

Як відмічається, USB-мікрофон HyperX QuadCast, вперше представлений на ринку в 2019 році, став популярним серед геймерів, стримерів та лідерів думок. У міру зростання попиту на мікрофони компанія HyperX розширила своє портфоліо за рахунок настроюваного QuadCast S і доступного SoloCast, щоб задовольнити потребу геймерів, творців контенту, студентів та професіоналів WFH бути почутими, залишатися активними у своїх спільнотах та продуктивно працювати.

«Компанія HyperX рада підтримати процвітаючу спільноту творців контенту, лідерів думок та геймерів, пропонуючи ігрові продукти найвищої якості для задоволення їх індивідуальних потреб у налаштуванні, – коментує Кевін Хейг, генеральний менеджер HyperX. "Наші постійні зусилля привели до створення лінійки мікрофонів, які забезпечують чистий і стабільний звук не тільки для геймерів, стримерів і коментаторів, але також для студентів та бізнесменів".

Підкреслюється, что що мікрофони HyperX оснащені унікальним і простим у використанні датчиком вимкнення звуку зі світлодіодним індикатором стану, який пропонує користувачам візуальне світлодіодне підсвічування, коли мікрофон активний. Ці універсальні мікрофони також підходять для 3/8-дюймових та 5/8-дюймових різьбових установок для сумісності з більшістю мікрофонних стійок та штанг. Усі мікрофони HyperX сумісні з ПК, PS4 та Mac і працюють на основних платформах, таких як Streamlabs. OBS, OBS Studio та XSplit та сертифіковані Discord та TeamSpeak™.

Мікрофони HyperX QuadCast та Quadcast S пропонують чотири діаграми спрямованості: стерео, всеспрямований, кардіоїдний та двонаправлений для підтримки різних налаштувань та програм мовлення. Мікрофони оснащені вбудованим антивібраційним амортизатором та поп-фільтром, зручно розташованим диском регулювання посилення та 3,5-мм виходом для навушників для моніторингу мікрофона в реальному часі.

Також повідомляється, що у USB-мікрофоні HyperX SoloCast використовується конструкція з одним конденсатором, що обертається підставкою та регульованим нахилом, що дозволяє поміщатися у невеликих вузьких просторах, наприклад під монітором. Цей мікрофон Plug N Play використовує кардіоїдну діаграму спрямованості, яка визначає пріоритети джерел звуку безпосередньо перед мікрофоном для забезпечення якісного звуку.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

Учитывая что у половины стримеров на ютубе микрофоны HyperX, это не удивительно :)

Ого. Мощно.
Они периодически распродажи устраивают, я и сам пару раз поглядывал на solocast. Уж больно много коллов последнее время, надоело говорить в гарнитуру.

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT