`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Google виділяє 10 млн дол. для навчання студентів кібербезпеці

+11
голос

Google виділяє 10 млн дол. для навчання студентів кібербезпеці

У межах запуску нового флагманського центру кібербезпеки Google в Малазі (Іспанія) компанія оголошує про запуск програми підвищення кваліфікації з кібербезпеки на суму 10 млн дол. через Google.org у партнерстві з European Cyber Conflict Research Incubator, ECCRI («Європейським інкубатором дослідження кіберконфліктів»).

Кількість кібератак у світі торік зросла на 38%, а власні дослідження Google показують, що майже половина (43%) малих та середніх підприємств у Європі зазнали кібератак протягом останніх двох років. При цьому минулого року Європа відчувала нестачу до 500 тисяч спеціалістів з кібербезпеки. Саме тому Google інвестує у підвищення рівня навчання з кібербезпеки в Європі.

Google.org у партнерстві з ECCRI запускає нову програму семінарів з кібербезпеки. Вона стане першою у своєму роді в Європі, сприятиме розвитку та підвищенню навичок у галузі кібербезпеки та допоможе місцевим громадським організаціям підвищити рівень онлайн-захисту. Програма пропонує університетам навчальну програму та навчальний план з кібербезпеки, що дозволяє їм організувати курси з кібербезпеки студентам навіть без попереднього досвіду.

З нагоди запуску програми Google.org надасть восьми університетам у восьми різних європейських країнах, включно з Україною, фінансування у розмірі до 1 млн дол., навчальний контент та інтенсивні тренінги від ECCRI CIC, щоб допомогти їм втілити в життя Семінари з кібербезпеки. Університети вже можуть подавати заявки.

Навчальний план буде перекладено вісьмома європейськими мовами – включно з українською, англійською та іспанською – і буде доступний безкоштовно для всіх навчальних закладів для використання, разом з вичерпними інструкціями для викладачів. Завдяки цьому планується охопити ще більше університетів, окрім тих восьми, які отримують фінансування.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT