`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Google спільно з HP виводять на ринок Project Starline

0 
 

За заявою Google, компанія спільно з HP має намір створити комерційно доступне рішення на базі своєї розробки Project Starline.

Нагадаємо, що анонс Project Starline відбувся у 2021 році, коли Google поділилася своїм баченням рішення, яке дозволяє друзям, сім'ям та колегам почуватися разом на будь-якій відстані. Використовуючи досягнення в галузі штучного інтелекту, 3D-зображень та інших технологій, Starline працює як «чарівне вікно». Ви можете говорити, жестикулювати та дивитися в очі іншій людині, якби ви знаходилися в одній кімнаті.

Після тисячі годин тестування в офісах Google і з корпоративними партнерами було виявлено, що зустрічі в Starline більше схожі на перебування в одній кімнаті, ніж на традиційні відеодзвінки. Це призводить до покращення уважності, пам'яті та загального відчуття присутності. У Starline люди поводяться так, ніби вони поряд наживо, а не знаходяться за тисячі миль один від одного.

І тепер Google повідомляє, що виносить цю технологію за межі лабораторії, приділяючи особливу увагу об'єднанню розподілених команд та окремих людей на робочому місці. У співпраці з HP комерціалізація цього унікального досвіду намічена на 2025 рік. При цьому йтиме робота над тим, щоб зробити його доступним безпосередньо із сервісів відеоконференцій, таких як Google Meet та Zoom.

Досвід HP у галузі обчислень у поєднанні з інвестиціями у рішення Poly для спільної роботи дає унікальні можливості для надання нових та інноваційних рішень у всьому світі. Як каже Алекс Чо (Alex Cho), президент підрозділу персональних систем HP: «Оскільки більша частина сенсу та намірів передається за допомогою мови тіла, а не тільки слів, досвід імерсивної спільної роботи відіграє важливу роль у створенні справжніх людських зв'язків у гібридних середовищах. Ми пишаємося тим, що співпрацюємо з Google, щоб вивести цю технологію на ринок та використати можливості штучного інтелекту для формування майбутньої співпраці».

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT