Epson оновила шестиколірну «Фабрику друку»

5 август, 2021 - 09:25

Epson оновила шестиколірну «Фабрику друку»

Компанія Epson представила безкартриджні апарати для друку фотографій і творчих проектів: Epson L8160 (формат А4) і Epson L8180 (формат А3+).

Як вказується, нові пристрої використовують спеціально розроблені шестиколірні чорнила Claria ET Premium, що забезпечують високу якість будь-яких відбитків: фотографій, графіків, документів - за доступною ціною. Широкі можливості підключення, в тому числі бездротового, зроблять роботу з новинками зручною для всіх членів сім'ї.

Моделі доповнять популярну безкартриджну серію «Фабрика друку Epson», світові продажі якої перевищили 50 млн пристроїв. Як підкреслює? компанія цей апарат пропонує низьку собівартість відбитків завдяки інноваційній безкартриджній системі заправки зі зручними контейнерами для чорнил. З БФП Epson L8160 і Epson L8180 можна роздрукувати до 2 300 фотографій високої якості, використовуючи один комплект чорнил, а стійкість відбитків при зберіганні в альбомі складе 300 років. У моделях серії застосовується технологія друку без нагріву Epson Heat-Free, яка не тільки забезпечує незмінну якість і високу швидкість друку, але і характеризується меншою кількістю ресурсних деталей, що вимагають періодичної заміни, і меншим споживанням електроенергії.

Обидві моделі поставляються з шестиколірним комплектом нових чорнил Claria ET Premium, що гарантують відмінну передачу кольору і довговічність відбитків. Оновлена ​​колірна палітра включає сірі водорозчинні чорнила - такі чорнила використовуються в професійних фотопринтерах для друку монохромних знімків без домішок кольору. Стандартні СМYK-чорнила (блакитний, пурпуровий, жовтий і чорний) забезпечать яскравість і насиченість кольорових фотографій. У комплекті поставки також входять чорні пігментні чорнила. Вони застосовуються для друку текстових документів на звичайному папері і відповідають за створення чіткого тексту, в тому числі при двосторонньому друку документів. Нові моделі стануть відмінним вибором для будь-яких завдань друку вдома.

Любителі творчості та фотодруку оцінять широкий вибір сумісних паперів, в тому числі щільних дизайнерських товщиною до 1,3 мм і довжиною до 2 м, формату до A4 (Epson L8160) і A3 + (Epson L8180). Обидва пристрої оснащені кількома лотками подачі паперу для завантаження різних типів носіїв.

Нові моделі підтримують бездротову роботу через додаток Epson Smart Panel3. Він перетворює мобільні пристрої на iOS®або Android у пульт управління, з яким легко налаштовувати, друкувати, сканувати і використовувати інші функції БФП. Epson L8160 і Epson L8180 також дозволяють друкувати безпосередньо з SD-карт і USB-флеш-накопичувачів, задаючи параметри друку на кольоровому сенсорному екрані діагоналлю 10,9 см. Підтримка Wi-Fi, Wi-Fi Direct і Ethernet дозволить швидко підключитися до наявних домашніх мереж.

«Epson L8160 і Epson L8180 - це перші БФП Epson з шестиколірними чорнилами Claria ET Premium, створені для високоякісного друку не тільки кольорових, але і чорно-білих фотографій. Низька собівартість друку і широкий набір функцій роблять ці моделі оптимальним рішенням для будь-яких повсякденних завдань друку в домашніх умовах», коментує Олександра Ткаченко, старший менеджер представництва «Epson Europe B.V.» в Україні.

Epson L8160 і Epson L8180 надійдуть в продаж на український ринок в кінці липня 2021 року.