`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Cisco та T-Mobile просувають мобільні шлюзи Meraki для фіксованих 5G-підключень

0 
 

У рамках участі у виставці MWC 2023 компанії Cisco та T-Mobile анонсували плани спільного просування рішень сімейства Meraki для організації фіксованих 5G-підключень.

З повнофункціональною платформою Cisco Meraki для безпечних програмно-визначених філій (SD-branch) клієнти T-Mobile for Business зможуть скористатися перевагами хмарної платформи Cisco Meraki у найбільшій, найшвидшій та найнадійнішій мережі 5G в Америці. Керована послуга T-Mobile пропонуватиме низку розширених можливостей на основі платформи Cisco Meraki, у тому числі:

- Підключення того ж дня: швидке підключення філій; справжня автоматична ініціалізація без необхідності навчання та підтримці на місці.
- Відмовостійка глобальна мережа: постійно увімкнена хмарна служба 5G FWA Cisco Meraki, що працює в мережі T-Mobile, пропонує надійні послуги глобальної мережі для критично важливих бізнес-операцій, а також покращений досвід для клієнтів та співробітників.
- Надійна продуктивність: до 2 Гбіт/с для вхідного та 300 Мбіт/с для висхідного напрямків.
- Менша затримка: Увімкнення безлічі нових варіантів використання на межі мережі з меншою затримкою, ніж 4G.
- Безпека та продуктивність. Передові можливості мережної безпеки та SD-Branch на платформі Cisco Meraki, включаючи Cisco Meraki Auto VPN, брандмауер, формування трафіку, захист від загроз, фільтрацію контенту та вбудовані протоколи безпеки, такі як WPA2-Enterprise.

"З Cisco ми подолали безліч віх в області 5G і стали світовими лідерами, і сьогодні не є винятком, оскільки T-Mobile першою пропонує цю передову технологію Cisco Meraki", - сказав Мішка Дехган, старший віцепрезидент з розробки стратегії, продуктів та рішень, підрозділу T-Mobile Business Group. "Це знаменує собою ще одне важливе досягнення в тому, як T-Mobile надає підприємствам найшвидший і найпростіший спосіб масштабувати бізнес-інтернет 5G у будь-якому місці".

«Майбутнє підключення – за бездротовим зв'язком, і Cisco, і T-Mobile допомагають клієнтам у всіх галузях зрозуміти, як бездротова технологія 5G може перетворити їхній бізнес, – сказав Масум Світ, старший віцепрезидент з мобільності, Cisco Networking. «Разом ми очолюємо нову еру 5G, допомагаючи підприємствам від малого до великого за допомогою простих, безпечних та надійних рішень для підключення, які допомагають їм швидко розвиватися та розвиватися».

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT