Check Point розширює спектр послуг Infinity Global новими можливостями керованої безпеки

26 октябрь, 2023 - 13:35

Check Point розширює спектр послуг Infinity Global новими можливостями керованої безпеки

Check Point Software Technologies оголосила про важливе вдосконалення свого пакету Check Point Infinity Global Services
 
Як наголошується, в умовах гострого попиту, підкресленого мільйонами незаповнених вакансій у сфері кібербезпеки по всьому світу і безпрецедентним зростанням кількості кібератак, компанії все більше потребують передових інструментів та досвіду для керованої мережевої безпеки, безпечного переходу в хмару, а також послуг з керованого виявлення і усунення (MDR) інцидентів. Саме в цьому контексті Check Point розширює Infinity Global Services новими послугами керованої безпеки для мереж, хмарних технологій та операцій з безпеки.
 
Підкреслюється, що з моменту запуску п’ять місяців тому, Infinity Global Services дебютувала з вражаючими результатами, пропонуючи понад 30 індивідуальних послуг безпеки для більш ніж 2400 підприємств по всьому світу. Це досягнення підкріплене досвідом 350 спеціалізованих консультантів з безпеки та 150 глобальних дослідників безпеки, що посилює комплексний підхід компанії. Спираючись на тридцятирічний досвід роботи Check Point в галузі, Infinity Global Services пропонує уніфіковане ІТ-рішення, збагачене аналітикою загроз у режимі реального часу від ThreatCloud AI. 
 
У рамках нового сервісу керованої мережевої безпеки надаються послуги Центру управління мережею (NOC) та Центру управління безпекою (SOC), використовуючи експертні інструменти та процеси для оптимізації мережевої безпеки та інфраструктури.
 
Нова послуга керованої хмарної безпеки націлена на полегшення безпечної міграції в хмару та посилення захисту хмарної інфраструктури, а також надання керованих послуг CSPM і CNAPP.
 
Також компанія анонсувала розширення Horizon MDR/MPR за рахунок можливостей платформи Microsoft Sentinel для аналітики безпеки, виявлення інцидентів і реагування на них.
 
«З огляду на динамічний ландшафт загроз, ми зосереджені на забезпеченні наших клієнтів і партнерів передовими засобами керованої безпеки і хмарними сервісами, - сказав Ейтан Лугассі-Гілад (Eitan Lugassi-Gilad), віце-президент підрозділу Infinity Global Services в Check Point Software Technologies. - Цей анонс розширює нашу пропозицію послуг, одночасно зміцнюючи роль Check Point як ключового гравця в наданні послуг керованої безпеки. Ми пишаємося тим, що допомагаємо клієнтам будь-якого розміру вирішувати складні завдання розробки та впровадження стратегії кіберстійкості, а також нюанси міграції в хмару для підприємств».
 
Слід додати, що нові оголошені можливості Check Point з’явилися після нещодавнього придбання компанії rmsource - постачальника керованої безпеки, хмарних та ІТ-послуг, що була заснована в 1997 році в Північній Кароліні.