Новини проекту

всі новини

О проекте

BEST CIO - це унікальний конкурс для нашої країни, який стартував у 2008 р.

Метою проекту є визначення найкращих ІТ-директорів (Chief Information Officer) українських компаній, виявлення найбільш професійних управлінців, лідерів у своїх галузях. Одне з важливих завдань проєкту - підняти статус ІТ-директорів як у компаніях, де вони працюють, так і на ринку загалом.

У рамках конкурсу проводять оцінювання рівня зрілості ІТ-інфраструктури середніх і великих організацій України, однак вирішальним фактором під час обрання переможців виступають професійні якості учасників, які допомагають їм спрямовувати їх підприємства до лідерства на ринку.

Этапи

BEST CIO проходитиме в період з 29 грудня 2023 р. до 15 квітня 2024 р. Учаснику необхідно заповнити анкети в межах першого етапу, який проводиться з 29 грудня 2023 р. до 15 березня 2024 р.

На основі цієї інформації буде сформовано списки учасників конкурсу, з яких журі, що складається з ринкових експертів та ІТ-директорів, які перемогли раніше в проєкті, обере трійки фіналістів BEST CIO 2023.

У рамках другого туру будуть проведені персональні інтерв'ю з ІТ-директорами, які увійшли до числа фіналістів проєкту.

Імена переможців BEST CIO 2023 будуть оголошені на урочистій церемонії нагородження, що відбудеться наприкінці квітня 2024 р. (попередньо).

Методика

Методика відбору фіналістів і переможців конкурсу розроблена експертами «Комп'ютерного Огляду» за активної участі партнерів проекту.

Під час відбіркового туру учасникам буде запропоновано дві анкети: "Персональна анкета CIO" та "Оцінка рівня розвиненості ІТ-інраструктури і підтримки бізнес-процесів". Перша дає змогу конкурсантам надати інформацію про свої професійні якості, обов'язки та заслуги. Другу складено на основі сучасних практик відповідно до CobiT, з урахуванням методик Gartner Group і MIT, а також рекомендацій ІТ-директорів. Ця анкета складається з 55 запитань, згрупованих у 8 підрозділів: загальна організація процесів управління; управління ІТ-активами; управління ідентифікацією та правами доступу; інформаційна безпека; резервне копіювання та відновлення даних; колективна робота; бізнес-системи та додатки; хмарні обчислення.

Оцінювати рівень учасників BEST CIO на основі поданих ними даних буде авторитетне журі, до складу якого входять представники організаторів і партнерів, експерти ринку, а також низка ІТ-директорів, які стали переможцями в рамках конкурсів минулих років.

Умови участі в конкурсі

1. Необхідно заповнити реєстраційну анкету в період з 29 грудня 2023 р. до 15 березня 2024 р., відповівши на запропоновані запитання (наполегливе прохання вносити актуальну контактну інформацію), а потім ще дві форми: "Персональна анкета CIO" та "Оцінка рівня розвиненості ІТ-інраструктури і підтримки бізнес-процесів".

2. На основі цих анкет буде обрано фіналістів конкурсу. Умови процесу їх інтерв'ювання будуть викладені в індивідуальному порядку представниками оргкомітету конкурсу.

За додатковою інформацією, або у разі, якщо у вас виникли запитання, звертайтеся, будь ласка, за адресою [email protected]