Новини проекту

всі новини

Best CIO 2024 – жюри

 

 

Best CIO 2019 – жюри

Олександр Савушкін,
директор з розвитку бізнесу компанії Check Point Software в Україні та країнах СНД за винятком росії

З 2010 р. обіймав посаду керуючого директора «Лабораторії Касперського» в Україні, Молдові та Республіці Білорусь. До того, як очолити роботу в кластері країн, він курирував роботу компанії в Україні на позиції менеджера з розвитку партнерського каналу.

З березня 2016 р. обіймає посаду директора з розвитку бізнесу компанії Check Point Software в Україні та країнах СНД за винятком росії.

 

 

Best CIO 2013 – жюри

Максим Агєєв,
генеральний директор компанії De Novo

Закінчив приладобудівний факультет Київського Політехнічного Інституту.

Професійна кар'єра Максима Агєєва в ІТ-індустрії почалася 25 років тому. З 2006 по 2008 рр. Максим працював президентом корпорації "Квазар-Мікро".

У 2006 р. пройшов стажування в бізнес-школі INSEAD.

У 2008 р. став генеральним директором і одним з акціонерів новоствореної компанії De Novo. Інтегратор позиціонує себе як постачальник цілої низки сервісів та ІТ-послуг.

 

 

Best CIO 2019 – жюри

Володимир Поздняков,
офіцер ЗСУ

З літа 2022 р. помічник начальника ППО бригади Сухопутних військ, керівник проекту підтримки сил ППО Києва SafeSky.

У період з 2019 2022 р. - засновник та директор консалтингової компанії DX Agent.

До червня 2019 р. відповідав за діяльність аналітичної компанії IDC в Україні, Білорусі, Молдові та Закавказзі, координував роботу аналітиків і брав участь у проведенні всіх досліджень і заходів IDC у регіоні.

З 1998 р. працював у видавництві ITC Publishing: спочатку як редактор, а останні п'ять років - на посаді заступника головного редактора тижневика «Комп'ютерний Огляд», в якому займався темами ІТ-бізнесу та ринкових досліджень. У 2005-2006 рр. обіймав посаду виконавчого директора Асоціації ІТ-дистриб'юторів України.

З відзнакою закінчив факультет радіоелектронного обладнання Київського вищого військового авіаційного інженерного училища за фахом «інженер-математик» у 1990 р.

 

 

Best CIO 2019 – жюри

Денис Бурдук,
CEO UCloud

Закінчив Державний інститут телекомунікацій за спеціальністю "Телекомунікації".

Заснував компанію "ТопНет" у 1998 році, де був директором до 2013 року. Компанія "ТопНет" входила до ТОП-5 телеком-операторів Києва.

У 2011 році заснував компанію UCloud, яка входить до ТОП-5 хмарних операторів України протягом декількох років.

 

 

Best CIO 2019 – жюри

Сергій Детюк,
Голова Виконавчого комітету, член Наглядової ради Метінвест Діджитал. Директор з інформаційних технологій, член правління Метінвест Холдингу


Очолює компанію Метінвест Діджитал з вересня 2018 року. Також з 2016 року виконує обов'язки директора з інформаційних технологій міжнародної вертикально інтегрованої Групи Метінвест.

Сергій має 20-річний досвід управління ІТ-підрозділами та впровадження діджитал-проектів у металургійній та енергетичній галузях.

Обіймав позиції директора з інформаційних технологій і заступника фінансового директора з ІТ у найбільшому українському енергетичному холдингу ДТЕК.

Очолював департаменти інформаційних технологій в українських металургійних компаніях «Дніпроспецсталь» і ISTIL.

Почав кар'єру в промисловій групі компаній «Укрподшипник», де відповідав за створення корпоративної інформаційної системи.
 
Сергія двічі визнавали найкращим ІТ-директором України.

Закінчив програми корпоративного МВА Лондонської та Києво-Могилянської бізнес-шкіл. Пройшов навчання на управлінських програмах з цифрової трансформації бізнесу, стратегічного управління інноваціями в MIT Sloan та IMD Business School.

 

 

Best CIO 2019 – жюри

Андрій Пеший,
голова IT-департаменту Kernel

У 1998 році Андрій Пеший закінчив з відзнакою Київський міжнародний університет цивільної авіації за спеціальністю "Комп'ютеризовані системи обробки інформації та управління". У 2008 р. отримав ступінь МВА в Міжнародному інституті бізнесу в Києві та ступінь MBA канадського університету New Brunswick.

З квітня 1996 р. по липень 1997 р. працював інженером-програмістом 3-ї категорії в «Укртелеком», поєднуючи роботу з навчанням в інституті.

У компанію "Київстар" прийшов у липні 1997 року на посаду інженера-програміста відділу системної інтеграції.

З листопада 1997 року до лютого 2004 року працював у відділі білінгових технологій спочатку на посаді інженера-програміста, а потім провідним інженером-програмістом.

У лютому 2004 року призначений на посаду начальника відділу білінгових технологій департаменту автоматизованих систем управління фінансами.

З листопада 2008 року до січня 2010 року обіймав посаду начальника відділу білінгових систем департаменту супроводу систем управління бізнесом управління інформаційних технологій.

У січні 2010 року призначений на посаду начальника управління інформаційних технологій "Київстар".

У 2015 р. перейшов на посаду ІТ-директра в холдинг Kernel.

 

Best CIO 2019 – жюри

Андрій Погорілий,
Незалежний експерт, візіонер проекту Cioneer

У 1993 р. закінчив Київський політехнічний інститут з дипломом магістра факультету авіакосмічних систем.

У 1995 р. почав працювати координатором ІТ на Бориспільському заводі Тамбрандс-Україна (пізніше Procter & Gamble).

З 2000 по 2001 рр. обіймав позицію керівника ІТ-підрозділу компанії Procter& Gamble Україна. З 2002 по 2005 рр. працював керівником управління Бізнес Додатків по Східній Європі компанії Procter& Gamble, Росія, де відповідав за проєкти SAP на виробничих підприємствах і офісах Східної Європи.

З 2005 р. обійняв посаду Global IT Ambassador у компанії Melexis (автомобільна промисловість), відповідав за глобальну стратегію та операційну діяльність у сфері ІТ у Бельгії, Німеччині, США, Франції, Україні та Болгарії.

З 2006 р. обійняв позицію CIO компанії НПІГ "Інтерпайп", наразі Eastone. З 2009 по 2012 рр. також обіймав позицію CIO і члена Правління групи телеканалів "Старлайт Медіа" (СТБ, ICTV, Новий канал).

З 2016 р. незалежний експерт у галузі ІТ, візіонер проєкту Cioneer.

 

 

Best CIO 2019 – жюри

Михайло Лаптєв - голова журі,
головний редактор видання «Комп'ютерний Огляд»

У 1990 р. закінчив Київське відділення МФТІ.

Роботу в журналістиці почав у березні 1993 р. як оглядач газети «Фінансова Україна».

Із серпня 1995 р. редактор журналу «Комп'ютерний Огляд», а з жовтня 1996 р. головний редактор цього тижневика.

З лютого 2001 р. по квітень 2011 р. також обіймав посаду віцепрезидента ITC Publishing, відповідаючи за редакційні процеси видавничого дому та розвиток нових проєктів.

З квітня 2011 р. є власником і головним редактором видання «Комп'ютерний Огляд».