`

СПЕЦИАЛЬНЫЕ
ПАРТНЕРЫ
ПРОЕКТА

Архив номеров

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

ASUS VivoBook 15 – ноутбук з OLED-екраном ціною від 17 777 грн

0 
 

 

 

ASUS VivoBook 15 – ноутбук з OLED-екраном ціною від 17 777 грн

 

Компанія ASUS повідомляє про початок продажу в Україні ноутбука VivoBook 15 OLED – універсального пристрою с 15,6-дюймовим OLED-екраном. Як стверджує виробник, це перший ноутбук з OLED-екраном у доступний ціновій категорії.

Підкреслюється, що дисплеї OLED в ноутбуках ASUS забезпечують найвищу якість, виняткову деталізацію та реалістичність зображення. Крім того, завдяки особливості технології та фірмовим рішенням від ASUS вони є більш безпечними для зору. Такі дисплеї гарантують надзвичайно реалістичне зображення, 100% охоплення колірного простору DCI-P3, час відгуку 0,2 мс, чудове відтворення глибоких темних відтінків, підтверджене сертифікацією VESA DisplayHDR 500 True Black, точність кольору, підтверджену сертифікацією PANTONE Validated. Дисплеї цих ноутбуків також мають сертифікацію TÜV Rheinland, що гарантує знижений рівень шкідливого для зору синього світла та мінімізацію мерехтіння екрана.

Крім того, ASUS VivoBook 15 OLED оснащений найновішими процесорами Intel Core 11-го покоління з ексклюзивною технологією ASUS AIPT (ASUS Intelligent Performance Technology), яка забезпечує додатковий приріст продуктивності до 40%. Ноутбук обладнаний системою зберігання з підтримкою двох накопичувачів: високошвидкісного твердотільного накопичувача для швидкого запуску програм, а також жорсткого диска для зберігання великих обсягів інформації, колекції фільмів, музики, фотографій. Контролер Intel новітнього стандарту Wi-Fi 6 (802.11ax) забезпечує високу швидкість з’єднання бездротовою мережею.

Тонка рамка дисплея NanoEdge дозволила вмістити великий екран у компактний корпус, що займає мінімум місця на столі та сумці. Маса VivoBook 15 OLED складає всього 1,8 кг.

Ноутбук ASUS VivoBook 15 OLED вже доступний в Україні за ціною від 17 777 грн (конфігурація з процесором Intel® Core™ i3-1115G4, ОЗП 8 ГБ та SSD 256 ГБ).

ASUS VivoBook 15 – ноутбук з OLED-екраном ціною від 17 777 грн

Про AI-рішення Microsoft та AWS мовою бізнесу від практиків Сrayon — 8 і 9 грудня

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT