`

СПЕЦИАЛЬНЫЕ
ПАРТНЕРЫ
ПРОЕКТА

Архив номеров

Как изменилось финансирование ИТ-направления в вашей организации?

Best CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Ваш «ШАГ» до перемоги у великій гонці

Статья опубликована в №44 (754) от 7 декабря

0 
 

Наприкінці нинішнього 2010 р. на кожного жителя нашої планети припадатиме по мільярду транзисторів вартістю одна мільйонна американського цента кожен.

Ваш «ШАГ» до перемоги у великій гонці

Нещодавно головний футуролог консалтингового підрозділу Cisco IBSG Дейв Еванс (Dave Evans) опублікував свій прогноз подальшого розвитку технологій. Зокрема, пан Еванс передрікає, що до 2029 р. за $100 можна буде купити систему зберігання ємністю 11 петабайт. Такого об'єму електронної пам'яті вистачить, щоб цілодобово програвати відео DVD-якості протягом понад 600 років. А до 2020 р. персональний комп'ютер вартістю $1000 за своєю обчислювальною потужністю зрівняється з людським мозком. Ще через десять років за ті ж гроші можна буде купити ПК з обчислювальною потужністю, еквівалентною розумовій здатності цілого міста.

Інформаційна гонка набирає обертів. Якщо всього десять років тому теоретично можна було самостійно освоїти комп'ютер (хоча б на рівні базових офісних програм), то сьогодні навіть призначені для користувача програмні пакети вимагають системного та професійного вивчення.

Крім того, сучасний працедавець висуває все більш високі вимоги до співробітників саме в галузі комп'ютерної грамотності. Сьогодні навіть в українських компаніях потребують широкого і глибокого спектру комп'ютерних знань.

Проста статистика: користувач, що має інтуїтивні знання, використовує можливості програмних пакетів на 6–7% і витрачає на 30–50% більше часу на виконання завдання порівняно зі співробітником, який пройшов спеціальний курс.

Ця статистика відома серйозним роботодавцям. Звичайно, під час заповнення вакансій перевага віддається не тому, хто погодиться на низьку зарплатню, а тому, хто за ті ж гроші принесе більше користі компанії.

Ваш «ШАГ» до перемоги у великій гонці

Плюс, якщо людина має універсальні навички – не тільки стандартний набір «Word-Ecxel-Інтернет», але й вільно володіє іншими необхідними програмами для створення презентацій, управління проектами, картографічними, органайзерами і т. ін. Це вимоги для простих менеджерів, а для дизайнерів, системних адміністраторів, веб-програмістів вони ще вищі.

Як вивчити і освоїти весь цей програмний набір?

Як зробити це настільки швид-ко, аби ваші знання не встигли застаріти в комп'ютерно-людській гонці, що посилюється?

Як виграти головний приз – гідне робоче місце в стабільній і солідній компанії?

Відповідь та ж, що і 30, 50 або 100 років тому – вчитися, вчитися, вчитися. Але не будь-де і абияк, а в найкращому навчальному центрі. Там, де більш досвідчені ІТ-спеціалісти і практики розповідають і показують найсучасніші напрацювання в області офісних, графічних, CRM та інших додатків. Учитися з нуля та підвищувати свою кваліфікацію потрібно в комп'ютерній Академії «ШАГ».

Сьогодні вже понад десять тисяч студентів проходять навчання в Києві, Донецьку, Харкові, Львові, Маріуполі, Запоріжжі, Дніпропетровську, Луганську, Миколаєві, Рівному, Одесі, Вінниці й Полтаві. Вони досягають професійного рівня майстерності за напрямами «Комп'ютерна графіка й інтернет-технології», «Розробка програмного забезпечення», «Мережеві технології та системне адміністрування».

А десятки тисяч випускників академії вже працюють у кращих ІТ-компаніях і великих корпораціях: «Перший Український Міжнародний Банк», «Легбанк», представництво Siemens у Чехії, ТБ-канал «1+1», АОЗТ «До.І.Т», «Трейд-лайн», «АТЛ», РА «Віськом», дизайн-студія «Первостудия», Mindlink, «Оргкомсервіс», «Гвардія пост продакшн», «Догмат», «Декор-стиль» і багатьох інших.

За прогнозами все того ж Дейва Еванса, експерта провідного світового «мозкового центру», до 2030 р. стане можливою імплантація в мозок людини штучної тканини і мікрочипів. Але навіть тоді залишиться необхідність в якісному та професійному навчанні.

Комп'ютерна академія «ШАГ» – ваш сьогоднішній крок до завтрашньої перемоги. Ви ще не запізнилися для того, щоб перемогти у власній гонці на виживання.

Початок навчання – 18 грудня!

www.itstep.org

(044) 537-2260

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 
IDC
Реклама

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT