`

СПЕЦИАЛЬНЫЕ
ПАРТНЕРЫ
ПРОЕКТА

Архив номеров

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

YouTube Shorts — відповідь на TikTok — тепер доступний в Україні!

+22
голоса

YouTube Shorts – відповідь на TikTok - тепер доступний в Україні!

Компанія Google сьогодні оголошує про запуск бета-версії YouTube Shorts в Україні. Цей інструмент дозволяє знімати яскраві короткі відео на смартфон і відразу публікувати їх.

Минулого року цю функцію почали тестувати в Індії та США, і авторам дуже сподобався цей формат. Відтоді запустили бета-версію ще в 26 країнах і зараз - у понад 100 країнах світу, де доступний YouTube, зокрема і в Україні.

У Google стверджують, що створювати короткі відео повинно бути просто і захопливо. Попри те, що короткі відеоролики вже можна було переглядати на платформі, користувачі у всьому світі вперше зможуть отримати доступ до інструментів створення, зокрема можна буде знімати кілька уривків і об'єднувати їх в один ролик, записувати відео з музикою і змінювати швидкість запису. Щоб створити відео YouTube Shorts, на мобільному пристрої ввійдіть на YouTube, натисніть значок  “плюс” в нижній частині екрана, а потім  “Створити коротке відео”.

Користувачі також зможуть робити семпли аудіо з мільярдів звичайних роликів на YouTube. Це допоможе вдихнути нове життя в контент улюблених авторів і залучити до нього додаткову аудиторію.

А нещодавно Google додав ще більше функцій. Тепер автори і виконавці можуть:
    • додавати текст в певні частини відео;
    • робити семпли аудіо з інших роликів Shorts, обробляти такі уривки і вставляти їх в свої короткі відео;
    • додавати автоматичні субтитри;
    • записувати ролики тривалістю до 60 секунд прямо в інструменті YouTube Shorts;
    • додавати до коротких відео уривки, збережені в галереї телефону;
    • накладати базові фільтри для корекції кольору. Скоро ми додамо і інші фільтри.

Стверджується, що компанія працює із музичними партнерами, щоб автори та виконавці мали багатий вибір пісень для використання у своїх коротких відео. Під час глобального запуску бета-версії у користувачів сервісу буде доступ до мільйонів пісень та музичних каталогів від понад 250 лейблів та видавців по всьому світу, зокрема  Universal Music Group, Sony Music Entertainment та Sony Music Publishing, Warner Music Група і Warner Chappell Music, Believe, Merlin, Since Music, Beggars, Kobalt та багато інших.

Знаходити і дивитися короткі ролики також має бути просто і зручно. Google додав спеціальний розділ для таких відео на головній сторінці YouTube і створив вкладку Shorts в мобільній версії. Ще запустив окремий програвач для коротких роликів, який дозволяє легко переходити від одного відео до іншого.

Сьогодні у всьому світі кількість щоденних переглядів YouTube Shorts перевищує 6,5 мільярда.

Відмічається, що чим частіше користувачі будуть створювати і дивитися короткі відео, тим краще наша система стане розпізнавати і просувати їх. Це допоможе глядачам швидше знаходити новий контент улюблених авторів і залишатися в курсі всіх трендів.

Завдяки YouTube ціле покоління авторів може заробляти на своїй творчості і бути частиною медіабізнесу. Наприклад, за останні три роки Google виплатила авторам, виконавцям і медіакомпаніям понад 30 млрд дол.

Оскільки Shorts - це новий спосіб перегляду та створення контенту на YouTube, компанія шукає різні способи монетизації коротких відео та винагородження авторів за їхній контент. Зокрема, нещодавно стартувала програма YouTube Shorts Fund  - фонд у розмірі 100 млн дол., ці гроші будуть протягом двох років розподілятися серед авторів, які публікують короткі відео.

Функція Shorts (бета) буде запущена в Україні сьогодні, 14 липня і стане доступною всім користувачам протягом декількох тижнів.

Вы можете подписаться на нашу страницу в LinkedIn!

+22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT