Виторг Check Point за рік збільшився на 4% до 2,415 млрд дол.

13 февраль, 2024 - 17:52

Виторг Check Point за рік збільшився на 4% до 2,415 млрд дол.

Компанія Check Point Software Technologies оголосила фінансові результати за четвертий квартал та повний рік, що завершився 31 грудня 2023 року.

Загальний квартальний дохід склав 664 млн дол., що на 4% більше, ніж рік тому. При цьому доходи від підписок на послуги безпеки збільшилися на 15% до 266 млн дол.

Операційний прибуток за GAAP склав 252 млн дол., що становить 38% від загального доходу.

За повний 2023 рік виторг компанії склав 2,415 млрд дол., що на 4% більше, ніж у попередньому році. Доходи від підписки на послуги безпеки за період зросли на 14% до 981 млн дол.

«Ми завершили рік сильним кварталом, забезпечивши 14-відсоткове зростання прибутку на акцію за рік, що є найвищим показником за більш ніж десятиліття. Це було доповнено операційною рентабельністю на рівні 45%, що є одним з найвищих показників серед публічних компаній. Наша провідна в галузі хмарна платформа безпеки Infinity, що працює на основі штучного інтелекту, продовжувала стимулювати впровадження клієнтів і сприяла 15-відсотковому зростанню доходів від підписок на послуги безпеки в цьому кварталі. Науково-дослідницький підрозділ компанії продовжує демонструвати найкращі в галузі показники запобігання загрозам та інноваційні технології штучного інтелекту. У той час як наш відділ продажів здійснив поворот у залученні клієнтів, забезпечивши двозначне зростання нового бізнесу в четвертому кварталі», - заявив Гіл Швед (Gil Shwed), засновник і генеральний директор Check Point Software.

Операційний прибуток не за GAAP за весь рік склав 1079 млрд порівняно з 1039 млрд дол. у 2022 році, що становить 45% від доходів у ці роки.

Грошовий потік від операційної діяльності склав 1,035 млрд дол. порівняно з 1,080 млрд дол. у 2022 році.

Протягом 2023 року компанія викупила приблизно 9,9 мільйона акцій загальною вартістю приблизно 1,288 млрд дол.

Гіл Швед також зробив важливу заяву. «У 2023 році Check Point досяг 30-річного рубежу як компанія. Ми забезпечили 30 років зростання і досягли рекордних показників майже за всіма параметрами за цей рік. У нас є неймовірно потужна платформа безпеки з суперсильною командою по всьому світу та перевіреною практикою. Я відчуваю, що зараз для мене настав час зосередитися на розвитку Check Point та його наступному етапі. Я маю намір перейти до ролі виконавчого голови, який визначатиме майбутнє Check Point та ринку кібербезпеки. Ми розпочинаємо процес наступництва, щоб найняти нового генерального директора, і як тільки він завершиться, я перейду на свою нову посаду виконавчого голови», - підсумував голова Check Point Software.