`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

“Укртелеком” відновив інтернет-доступ на Миколаївщині у 94% містах і селах, а на Чернігівщині - у 92%

0 
 

Держспецзвʼязку повідомив про роботу мобільного звʼязку, інтернету та цифрового телебачення в Україні станом на 20:00 25 травня.

Ремонтні бригади Київстару на Київщині відновили роботу двох базових станцій у селі Калинівка, а також підключили ще одну базову станцію у Іванкові. У Чернігівській області відновлено роботу базової станції у Новоселівці. Додаткова мобільна вежа запрацювала у Харкові в районі Північної Салтівки.

Фахівці “Укртелеком” в Ізюмському районі Харківщини у координації з ЗСУ героїчно відновили роботу волоконно-оптичної лінії зв’язку, яку пошкодили російські ворожі обстріли. Також співробітники компанії звітують, що на Миколаївщині інтернет доступний уже у 94% містах і селах області, де є покриття Укртелекому. А на Чернігівщині телекомінфраструктура оператора доступна у 92% населених пунктів, де є мережі оператора.

За координації Національного центру оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку та завдяки оперативному реагуванню в найкоротші терміни вдалося відновити роботу 120 базових станцій Київстару в Запорізькій області та підключити їх до резервних каналів. Перебої в роботі станцій почалися раніше через пошкодження магістральної волконно-оптичної лінії зв’язку Дніпро–Сімферополь.
Фахівці ТОВ "Інтертелеком" зафіксували відсутність електроживлення та пошкодження магістралей за напрямками Чернівці – Сторожинець та в місті Тальне Черкаської області. Повністю усунути виявлені пошкодження вдалося вже за кілька годин після виявлення несправностей.

Аварійно-відновлювальні бригади Євротранстелекому виконали роботи з відновлення вузлів зв’язку в місті Новоолексіївка. Завдяки цьому вдалося значно покращити якість зв'язку абонентів lifecell.

Інженери ТОВ "Атраком" відновили волоконно-оптичні лінії зв’язку за напрямками Одеса-Миколаїв-Херсон, Київ-Чернігів-Суми-Харків.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT