`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Українські заклади освіти отримають 500 тис. безоплатних ліцензій на Microsoft Office 365

0 
 

Міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет провів у Лондоні зустріч з Марком Істом, генеральним директором Microsoft Education у Європі, Близькому Сході та Африці.

Сторони обговорили питання цифрового освітнього паспорта та забезпечення пристроями, що є однією з 11 пріоритетних потреб України для продовження якісного освітнього процесу.

Сергій Шкарлет і Марк Іст погодили залучення спеціального консультанта від офісу Microsoft Education, який протягом року працюватиме в Україні та проведе аналіз функціонування електронних освітніх платформ задля подальшої модернізації.

Компанія Microsoft є багаторічним стратегічним партнером Міністерства освіти та науки України. Співпраця з українським офісом компанії почала активно розвиватися під час пандемії, коли всі процеси необхідно було переносити в онлайн.

«Важливою підтримкою в умовах пандемії стало надання компанією 200 тис. пільгових ліцензій на операційну систему (WindowsNationalAcademic) для комп’ютерного обладнання, що використовується в навчанні», – зазначив Сегрій Шкарлет.

Під час зустрічі Міністр подякував пану Марку Істу за підтримку української освіти в умовах відкритої агресії рф і наголосив на результативності співпраці з компанією.

«Від перших днів війни ми активно співпрацюємо з Microsoft. Уже напрацювали рішення щодо надання 500 тис. безоплатних ліцензій Microsoft Office 365. Працюємо з регіональним офісом і компаніями-партнерами, які технічно допомагатимуть розгортати ліцензії в школах. Протягом літа планується проведення тренінгів для адміністраторів і вчителів», – повідомив Сергій Шкарлет.

Команда Microsoft підтримала українську освіту в низці проєктів і сприяла розгортанню сервісу MSTeams for Education у школах і закладах професійно-технічної освіти, а також проведенню тренінгів для 3 тис. педагогічних працівників із підвищення рівня цифрової компетентності та використання можливостей сервісів Microsoft в освіті.

За словами Міністра, наразі ведеться активна комунікація щодо закупівлі пристроїв для потреб освіти.

Крім того, представники UNICEF і Microsoft запустили адаптовану під українські потреби платформу LearningPassport, що акумулює у вільному доступі корисний і якісний цифровий контент – онлайн-курси, відео, текстові та інтерактивні матеріали.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT