`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Українські енергетики роблять все можливе, щоб енергосистема працювала стабільно

0 
 

Міністерство енергетики України повідомило, що за минулу добу відновлено електропостачання близько 24,4 тисячам споживачів.

Зокрема, в Донецькій області - 10,5 тисячам, Київській – 5,7 тисячам, Херсонській - 3,7 тисячам, Харківській – 2,7 тисячам, Сумській – 1,3 тисячі.

Українські енергетики докладають максимальні зусилля, щоб оперативно повернути енергопостачання українським громадянам.

Проте у деяких районах аварійно-відновлювальні роботи ускладнені або унеможливлені через активізацію бойових дій та виникнення нових пошкоджень.

Станом на 17 травня в Україні залишаються знеструмленими близько 781 населених пунктів, загалом близько 633,5 тисяч споживачів. Зокрема, в Донецькій області – 325,9 тисячі споживачів, Харківській — 73,2 тисяч, Луганській – понад 117,5 тисяч.

Енергосистема України працює синхронно з енергосистемою континентальної Європи ENTSO-E. Частота в мережі підтримується на нормативному рівні 50 Гц. В мережі стабільно працюють всі види електростанцій.

«Укренерго» продовжує підвищувати надійність мереж, які постраждали від обстрілів. Cьогодні на південному-сході країни триває ремонт проводу на пошкоджених ділянках двох ліній 330 кВ та розчистка трас. Також на одній з підстанцій 330 кВ південного регіону  розпочалися роботи по відновленню пошкодженої будівлі.

На одній з підстанцій 330 кВ західного регіону розпочався ремонт розподільчого пристрою, а на лінії, що відходить від неї отримано допуски та почався ремонт посічених проводів.

Всі діючі атомні електростанції України стабільно виробляють електричну енергію і сумарна поточна потужність енергоблоків забезпечує необхідні обсяги електроенергії для потреб країни.
Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на промислових майданчиках вітчизняних АЕС і прилеглих до них територіях не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Гідроелектростанції компанії працюють в штатному режимі згідно з графіком та відповідно до команд диспетчерів.

Експлуатаційний персонал у повному складі знаходиться на робочих місцях. На станціях компанії продовжують виконуватись планові ремонти гідроагрегатів, а також роботи з реконструкції обладнання, метою яких є подовження термінів експлуатації гідротехнічних об’єктів, збільшення встановленої потужності ГЕС і ГАЕС, а також поліпшення якості виробленої електроенергії.

Де і як компаніям необхідно укріпити свій захист

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT