Презентовано Check Point Horizon - превентивну платформу для управління SOC

26 октябрь, 2022 - 13:35

Презентовано Check Point Horizon - превентивну платформу для управління SOC

Компанії зараз використовують багато продуктів, щоб зупинити критичні атаки на мережі, кінцеві точки, мобільні телефони, хмарні середовища, пристрої IoT та електронну пошту.

Існує безліч платформ для управління, і вони можуть перевантажувати команди SOC нескінченними оповіщеннями. І це на фоні того, що згідно з піврічним звітом Check Point Research про безпеку, кількість кібератак по всьому світу зросла на 42%.

Підприємствам потрібна безпека, орієнтована на запобігання, у всій своїй ІТ-інфраструктурі або як послуга, або для використання їх власними командами SOC.

Компанія Check Point Software презентувала Check Point Horizon - платформу для забезпечення безпеки, орієнтованою на попередження.

З введенням Horizon вендор пропонує клієнтам три різні рішення і послуги для подальшої оптимізації процесу профілактики.

Horizon Events дозволяє командам SOC, починаючи з управління подіями, миттєво отримувати доступ до журналів всіх продуктів безпеки, щоб вони могли краще зрозуміти, які події були виявлені і заблоковані.

Розширена система запобігання та реагування - також відома як Horizon XDR/XPR - представляє наступне покоління рішень для забезпечення безпеки XDR. По-перше, платформа забезпечує запобігання, а не виявлення. Ця дуже висока точність, необхідна для підходу, орієнтованого на запобігання, досягається завдяки тому, що Horizon XDR/XPR працює на основі даних провідного в галузі дослідницького центру з кібербезпеки. Яке наголошуєтся, дослідницькі групи Check Point виявляють найскладніші сучасні загрози з боку кіберзлочинців.

Horizon XDR/XPR співвідносить події в часі і по всій системі безпеки клієнта, щоб ви могли зупинити атаки - можливо, є подія на кінцевій точці і дивні запити трафіку на шлюзі, які складаються в зловмисну атаку, яка може бути негайно заблокована. XDR/XPR блокує потенційні атаки автоматично і працює на основі машинного навчання, а також на базі дослідницького центру Check Point.

Рішення Horizon MDR/MPR пропонується для тих клієнтів, яким потрібна керована послуга, надається SOC як послуга. Команди реагування на інциденти вендора здійснюють моніторинг всіх об'єктів безпеки 24/7, 365 днів на рік і блокують будь-які загрози в режимі реального часу. Check Point проводить глибокі розслідування інцидентів та проактивне полювання на загрози, використовуючи найпотужніші в галузі інструменти розвідки загроз та AI-аналітики. Її фахівці використовують скоординовані заходи реагування разом з автоматизованими сценаріями, щоб відновити ваше середовище та вдосконалити захист для запобігання майбутнім атакам.

Особливо підкреслюється, що нові пропозиції Check Point Horizon дають можливість організаціям будь-якого розміру взяти під контроль свої операції з безпеки за допомогою управління подіями, що забезпечує видимість всіх журналів.