`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Перший у світі 4К-монітор із вигнутим 32-дюймовим екраном, та дисплей товщиною всього 11,4 мм вiд Samsung

+11
голос

Перший у світі 4К-монітор із вигнутим 32-дюймовим экраном, та дисплей товщиною вього 11,4 мм вiд Samsung

Компанія Samsung Electronics анонсувала нові моделі моніторів Odyssey Neo G8, Smart Monitor M8 та S8.

«Лінійка моніторів Samsung 2022 року представляє наступне покоління інновацій, що задовольняють вимоги геймерів, професійних дизайнерів і всіх користувачів. Оскільки світ роботи й розваг продовжує розвиватися, ми з гордістю пропонуємо монітори, що дають користувачам більше можливостей для домашньої роботи й розваг», – сказала Ха Хєсон, виконавча віцепрезидентка підрозділу візуальних дисплеїв Samsung Electronics.

Odyssey Neo G8 (модель G85NB) — це, за заявою Samsung, перший у світі 4К-монітор (3840х2160) із вигнутим 32-дюймовим екраном із кривиною 1000R, частотою оновлення 240 Гц і часом відгуку 1 мс (GtG). Пристрій застосовує Quantum Mini LED, Quantum HDR 2000 із піковою яскравістю 2000 нітів та статичним коефіцієнтом контрастності 1 000 000 : 1.

Перший у світі 4К-монітор із вигнутим 32-дюймовим экраном, та дисплей товщиною вього 11,4 мм вiд Samsung


Новий Odyssey Neo G8 було розроблено відповідно до Odyssey Neo G9. У дисплеї є технологія CoreSync, яка взаємодіє з підсвіткою, що розміщується на задній панелі монітора. Вона автоматично визначає кольори на екрані та відтворює їх у реальності, створюючи глибше відчуття занурення.

Ультратонкий 32-дюймовий Smart Monitor M8 (модель M80B) не займає багато місця, адже його товщина становить всього 11,4 мм, що приблизно на три чверті менше, ніж у попередній моделі. Яскрава UHD-панель охоплює 99% колірної палітри sRGB із підтримкою 1,07 млрд відтінків за яскравості 400 нітів.

Безпосередньо в монітор вбудовано Smart TV і додатки для покращення продуктивності, тож навіть без ПК 32-дюймовий Smart Monitor M8 2022 року слугуватиме як центр для роботи й розваг із керуванням через SmartThings – варіант для дистанційної роботи. У його комплекті є портативна магнітна камера SlimFit Cam для відеодзвінків під час роботи з дому. Вбудована програма Video Call підтримує найпопулярніші додатки для дзвінків, зокрема Google Duo. З портом USB Type-C, через який під’єднується зарядка на 65 Вт, Smart Monitor M8 перетворюється на справжню універсальну робочу станцію, що не потребує додаткових пристроїв.

Монітор із високою роздільною здатністю Samsung S8 (модель S80PB), доступний у 27- та 32-дюймових моделях, пропонує творцям контенту й дизайнерам UHD-продуктивність професійного рівня. S80PB охоплює до 98% колірної палітри DCI-P3.

Завдяки HDR 6001 від асоціації VESA (Video Electronics Standards Association) цей монітор із високою роздільною здатністю гарантує захопливі враження від перегляду, відтворюючи контент так, як і було задумано його творцями. Організація UL (Underwriter Laboratories) сертифікувала монітор як безвідблисковий: матове покриття, нанесене на дисплейну панель, зменшує відбиття світла, звільняючи робоче середовище від відволікань.

Обидві моделі оснащено 90-ватною зарядкою через порт USB Type-C та портом LAN, що допомагає користувачам організувати ефективне робоче місце, на якому можна заряджати ноутбуки й мобільні пристрої без додаткових зусіль. А стандарти сумісності кріплень VESA і регульована за висотою підставка, оснащена точками керування нахилом, поворотом і обертанням, дають змогу налаштувати монітор відповідно до будь-яких умов.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT