`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Перші у світі чіпи Wi-Fi 7 від Broadcom забезпечують передачу даних до 11,5 ГБіт/с

0 
 

Перші у світі чіпи Wi-Fi 7 від Broadcom забезпечують швидкість до 11,5 ГБіт/с

Компанія Broadcom анонсувала перші у світі чіпи Wi-Fi 7, призначені для використання у маршрутизаторах, домашніх та клієнтських пристроях, а також корпоративних точках доступу.

Як підкреслюється, новинки забезпечують більш ніж дворазовий приріст швидкості у порівнянні з актуальними рішеннями Wi-Fi 6 та Wi-Fi 6E, а також менші затримки та значне збільшення радіусу дії.

На сьогодні Wi-Fi 7 є найбільш просунутим стандартом Wi-Fi. Подвоєння пропускної спроможності бездротових мереж вдалося отримати внаслідок використання каналів шириною 320 МГц, які виділяються в діапазоні 6 ГГц. Використання технології Automatic Frequency Coordination дозволяє оптимально використовувати доступний спектр частот для забезпечення роботи потужних точок доступу, а також розширити радіус їхньої дії як у приміщенні, так і на вулиці.

Компанія представила відразу п'ять чіпів: BCM67263, BCM6726, BCM43740, BCM4370 та BCM4398.

Оптимізований для ринку домашніх точок доступу Wi-Fi чіп BC67263 має в оснащенні один радіочастотний модуль 6 ГГц, підтримує канали шириною 320 МГц, чотири потоки Wi-Fi 7, а швидкість передачі даних сягає 11,5 ГБіт/с. Чіп BCM6726 також оптимізований для ринку домашніх точок доступу. Він оснащений радіочастотним модулем, який може працювати у діапазонах 2,4, 5 та 6 ГГц. Чіп підтримує канали шириною до 160 МГц та забезпечує швидкість до 5,75 ГБіт/с.

Чіп BCM43740 націлений на використання у корпоративних Wi-Fi-роутерах. Він підтримує чотири потоки Wi-Fi 7 і може функціонувати у діапазонах 2,4, 5 та 6 ГГц, забезпечуючи швидкість до 11,5 ГБіт/с.

Ще один виріб для корпоративного ринку - BCM43720, він підтримує два потоки Wi-Fi 7, здатний працювати в діапазонах 2,4, 5 та 6 ГГц, забезпечуючи швидкість до 2,88 ГБіт/с.

На додаток до цього Broadcom представила оптимізований для смартфонів чіп BCM4398, що поєднує можливості Wi-Fi 7 і Bluetooth 5. Він підтримує два потоки Wi-Fi 7 і забезпечує ширину каналу до 320 МГц. Швидкість передачі при цьому може сягати 6,05 ГБіт/с.

Зараз Broadcom тестує представлені вироби разом із партнерами. Коли стануть доступні пристрої на базі цих чіпів наразі невідомо.

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT