`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Новий портфель HPE Greenlake все більше розмиває рубіж між публічними та приватними хмарами

0 
 

Hewlett Packard Enterprise анонсувала вдосконалення GreenLake та нові хмарні послуги, спрямовані на локальні обчислювальні середовища. Вісім нових служб спрямовані на подальше розмивання відмінностей між державними та приватними хмарами, забезпечуючи хмарний досвід для обладнання центру обробки даних.

HPE запевнює, що новий портфоліо GreenLake для приватного хмарного підприємства спрямований на надання приватної хмари з публічною хмарною автоматизацією та масштабованою. У ньому є модульна інфраструктура та програмне забезпечення, яке підтримує розгортання робочого навантаження в будь-якій комбінації bare metal, віртуальних машин та контейнерів.

"Це ключовий актив, який дозволяє клієнтам мати гібридну хмару, де б не були дані - на межі, у колокації, на заводі, чи у лікарні", - заявив Вішал Лалл (Vishal Lall), генеральний менеджер груп Greenlake Cloud Services Solutions. - "Все це для дуже низької затримки, яку публічна хмара не може забезпечити".

Нова приватна хмарна пропозиція буде постачатися за допомогою договорів на рівні сервісу soup-to-nuts, що охоплюють встановлення, надання послуг, оновлення прошивки, технічне обслуговування, операції, апаратне забезпечення, планування зростання та підтримку. HPE заявила, що пропозиція дозволяє клієнтам запускати як традиційні, так і застосунки cloud native без необхідності переміщення даних та їх рефакторизації. "Все керується з хмари, тому, якщо клієнт хоче розширити щось, це дуже легко масштабувати. Інфраструктура - це наша відповідальність", відмітив Лалл.

Загальною метою є усунення складності та управління з плечей замовника, сказав представник HPE. Приватне хмарне середовище може бути, налаштоване та масштабоване під час інтеграції в існуючі конфігурації та мережі організації, зазначив Лалл. Клієнти можуть вести аналіз щодо використання та витрат за допомогою аналітики та можуть переглядати та оптимізувати витрати за типом обслуговування, місцезнаходженням або бізнес-підрозділом. Вони також можуть скористатися більш ніж 80 незалежними постачальниками програмного забезпечення, постачальниками послуг та партнерами з колокації в GreenLake Marketplace.

Серед нових хмарних служб, які сьогодні оголошено GreenLake for Data Fabric, керована послуга, яка містить фабрику даних, адаптована до аналітики, для гібридних середовищ. Інший продукт GreenLake for Hyperconverged Infrastructure забезпечує хмарні операції з інтерфейсу на основі SaaS для легшого управління віртуальними машинами та інфраструктурою в гібридній хмарі.

GreenLake for Disaster Recovery дає можливість клієнтам провести відновлення після збою за лічені хвилини в межах бажаних цілей точки відновлення та часу.

GreenLake for Block Storage забезпечує те, що компанія називає 100% доступність даних, побудовану на хмарній операційній моделі. Клієнти можуть використовувати багаторівневий механізм зберігання для оптимізації витрат. HPE GreenLake for Compute Ops Management забезпечує хмарний досвід управління життєвим циклом комп'ютерних систем.

HPE також запропонувала лінійку вертикальних пропозицій на основі інтеграції зі спеціалізованими ISV.

GreenLake for Payments - це безпечна платформа для платежів, орієнтована на хмари, яка дозволяє клієнтам швидко модернізувати свої операції з платежами, залишаючись у рамках локальних регуляторних правил. Платформа використовує технології платежів Tango Lusis SA інтегровані з відмовостійкими системами HPE.

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT