`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Новий 3D-монітор Lenovo ThinkVision 27 готовий підвищувати продуктивність та ефективність

0 
 

Новий 3D-монітор Lenovo ThinkVision 27 готовий підвищувати продуктивність та ефективність

Компанія Lenovo анонсувала 3D-монітор ThinkVision 27. Без необхідності в окулярах він має інтуїтивно зрозумілий та інтерактивний користувацький інтерфейс версії 3D Explorer, який забезпечує для творців 3D- та 2D-формат. Крім того, монітор постачається з розширеною програмною підтримкою завдяки фірмовим застосункам, включаючи Design Engine, що усуває потребу в окремих плагінах та забезпечує справжній міжпросторовий гібридний дизайн. Тепер користувачі можуть проєктувати у режимі 2D, візуалізувати у 3D, а також використовувати 2D-to-3D Converter, що дозволяє конвертувати 2D- і 3D-зображення та відео за допомогою ШІ в режимі реального часу. Завдяки цим технологіям 2D-контент з високою роздільною здатністю та частотою оновлення миттєво перетворюється на яскравий 3D-контент з точною просторовою реконструкцією, незалежно від складності фону та без необхідності в додатковому енергоспоживанні або модернізації системи.

Завдяки вбудованому механізму 3D-рендерингу монітор ThinkVision 27 підвищує продуктивність, мінімізуючи потребу в додатковому обладнанні та обчислювальних потужностях. Він також підвищує ефективність, надаючи користувачам можливість візуалізувати та коригувати проєкти в режимі реального часу. Художники, інженери або дизайнери тепер можуть працювати у 2D-програмах та одразу бачити результат у 3D-форматі, тобто будь-які зміни у 2D одночасно відображатимуться у 3D. 27-дюймовий 3D-монітор без окулярів проєктує на очі користувача два незалежних зображення, тож кожен бачитиме об'єкт під дещо іншим кутом. У поєднанні з 99% точністю передачі кольору DCI-P3 та Adobe RGB, технологією відстеження руху очей у реальному часі та змінною лінзою, монітор забезпечує природний досвід перегляду 3D.

Компанія також представила аксесуари для гібридної роботи.

Lenovo USB-C Dual Display Travel Dock — це док-станція, яка допомагає ефективно працювати в офісі або віддалено завдяки простому підключенню пристроїв та зовнішніх дисплеїв. Наприклад, під'єднавши ноутбук із підтримкою USB-C, можна отримати доступ до семи портів для більшої продуктивності та ще двох портів для підключення 4K-дисплеїв. Док-станція дозволяє швидко під'єднати USB та виділений порт Ethernet з безперервним живленням завдяки порту USB "Always-On" та блоку живлення з USB-C потужністю до 100 Вт. Пристрій зручний для подорожей, має елегантний універсальний дизайн, регульовану систему кабелів, його корпус виготовлений з 66% перероблених матеріалів (PCC), а пакування не містить пластику.
Новий 3D-монітор Lenovo ThinkVision 27 готовий підвищувати продуктивність та ефективність
Бездротову гарнітуру Lenovo Wireless VoIP Headset розробили для гібридної роботи, що забезпечує гнучкість та автономність. Модель сертифікована для Microsoft Teams та оснащена аудіоприймачем Bluetooth USB-A для простого та надійного з'єднання. Багатоточкове з’єднання Bluetooth дозволяє під'єднатися до двох пристроїв одночасно, час роботи в режимі розмови складає до 30 годин. Розробники Lenovo розробили гарнітуру з інтуїтивно зрозумілим керуванням та доповнили регульованими змінними амбушурами з ефектом пам'яті для додаткового комфорту. Гарнітура забезпечує чистий звук із сертифікацією для Microsoft Teams та оптимізацією для всіх платформ, тож під час дзвінків користувач буде почутий голосно та чітко.

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT