`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Нові смартмонітори Acer DA1 та Nitro GA1 із підтримкою Google TV підвищують продуктивність роботи

0 
 

Нові смартмонітори Acer DA1 та Nitro GA1 із підтримкою Google TV підвищують продуктивність роботи

Компанія Acer представила нову лінійку універсальних смартмоніторів, що адаптуються до вимог користувачів і підійдуть людям із різними потребами та стилями життя. Монітори серій Acer DA1 та Nitro GA1 доступні у версіях компактної конструкції з 31,5- або 27-дюймовим екраном. Вони можуть виконувати роль розважального центру для потокової трансляції контенту, розширеної робочої станції для виконання щоденних завдань або ігрового компаньйона з високою частотою оновлення. Монітори також оснащено цілою низкою інтелектуальних функцій, як-от бездротова проєкція, одночасний перегляд контенту з різних джерел за технологією Multiview тощо.

Нові монітори Acer DA271K та DA321QK LED мають роздільну здатність 4K UHD, а монітори Nitro GA271U P та Nitro GA321QU P оснащено екраном WQHD з частотою оновлення до 180 Гц, що забезпечує плавну зміну кадрів. Завдяки формату HDR10 та яскравості 250 ніт зображення й кольори набувають глибини та реалістичності, а технологія AMD FreeSync і сумісність із NVIDIA G-SYNC допомагають мінімізувати розриви відображуваного вмісту під час ігор та перегляду фільмів. Мінімальна затримка уможливлює швидкий відгук без гальмування, тому динамічні сцени відтворюються плавно й без розмиття.

Усі чотири монітори оснащено функціями, спрямованими на покращення ефективності роботи: вони гнучкі у використанні та мають безліч опцій для розваг. Google TV об’єднує фільми, телепередачі й багато інших матеріалів із різних програм і підписок та організовує їх на одному екрані, щоб користувачі могли отримати доступ до таких популярних програм, як Netflix, Amazon Prime Video, Disney+, HBO Max і YouTube. Технологія Google Cast дає змогу без зайвих зусиль відтворювати на моніторах фільми, телепередачі, фотографії та інший контент, що зберігається на телефонах чи планшетах, а технологія бездротової проєкції та віддзеркалення екрана позбавляє необхідності використовувати безліч кабелів для розширення дисплеїв. Крім того, Bluetooth-з’єднання також допомагає позбавитися проводів і дає змогу без проблем підключати до моніторів інші пристрої, як-от колонки чи периферійні прилади. Як компоненти Інтернету речей, монітори також можуть підключатися до мереж Wi-Fi та інтегруватися в екосистему розумних пристроїв, що знаходяться поблизу.

Смартмонітори серій Acer DA1 і Nitro GA1 оснащені функцією Multiview, яка розділяє екран на окремі секції для більшої зручності використання. Це стане в пригоді тим користувачам, які постійно виконують багато завдань, адже тепер вони зможуть одночасно переглядати вміст із різних джерел, взаємодіяти з ним і керувати процесом прямо з дисплеїв. Крім того, можна підключати зовнішні вебкамери для проведення відеоконференцій і потокових трансляцій. Ергономічна підставка допомагає легко знайти ідеальне положення для перегляду, а ще монітор можна почепити на стіну за допомогою кріплення VESA, щоб звільнити місце на робочому столі в домашньому офісі.

Acer DA271K надійде в продаж у країнах Північної Америки в IV кварталі з початковою ціною $349,99, у країнах Європи, Близького Сходу й Африки – у IV кварталі з початковою ціною 299 євро.

Acer DA321QK надійде в продаж у країнах Північної Америки в IV кварталі з початковою ціною $399,99, у країнах Європи, Близького Сходу й Африки – у IV кварталі з початковою ціною 349 євро.

Nitro GA271U P надійде в продаж у країнах Північної Америки в IV кварталі з початковою ціною $329,99, у країнах Європи, Близького Сходу й Африки – у IV кварталі з початковою ціною 299 євро.

Nitro GA321QU P надійде в продаж у країнах Північної Америки в IV кварталі з початковою ціною $379,99, у країнах Європи, Близького Сходу й Африки – у IV кварталі з початковою ціною 349 євро.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT