`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Мінцифри вважає, що для розвитку країни необхідні гігабітний фіксований інтернет та 90 Мбіт/с мобільний

–22
голоса

Міністерство цифрової трансформації спільно з партнерами презентувало стратегію розвитку електронних комунікацій, яка містить конкретні дії для відновлення та покращення сфери. Стратегія зосереджена на двох основних напрямах: доступності сталого зв’язку та розвитку сфери електронних комунікацій як фундаменту економіки. А також визначає заходи, які потрібні для відновлення та розвитку сфери у воєнний і післявоєнний час. Зокрема, покращення послуг споживачам, удосконалення державної політики, створення умови для забезпечення або покращення послуг мобільного зв’язку й фіксованого та мобільного інтернету, інтеграція України до єдиної роумінгової зони з ЄС тощо.

Одними з пріоритетних напрямів стратегії є сприяння стійкості мережі (Internet Resilience) та технологічній нейтральності. Стійкість мережі стає надважливою в умовах постійних обстрілів інфраструктури, коли збої можуть призвести до значних економічних та соціальних втрат. Тому розробка механізмів, які забезпечують стабільність і надійність мережевої інфраструктури, є критичною потребою.

Реалізація стратегії розвитку електронних комунікацій передбачатиме три етапи та зосередиться на двох основних напрямах – доступності інтернету та розвитку сфери електронних комунікацій як фундаменту економіки.

У кожному з ключових напрямків сформовано стратегічні цілі та очікувані результати. Наприклад: 100% відновлення мобільних та фіксованих мереж у регіонах, які постраждали під час війни; 75% населення і 99% об’єктів соціальної інфраструктури використовують гігабітний фіксований інтернет; 98% населення України має мобільний доступ до інтернету, середня швидкість якого становить не менше 90 Мбіт/с.

Мінцифра офіційно оголосила про старт громадських обговорень стратегії, яке триватиме два тижні. Після їх завершення стратегію затвердять на рівні Кабміну.

Стратегію розвитку електронних комунікацій створено з ініціативи Міністерства цифрової трансформації України за підтримки USAID/UK aid проєкту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/ TAPAS» у співпраці з Офісом ефективного регулювання.

Ready, set, buy! Посібник для початківців - як придбати Copilot для Microsoft 365

–22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

Переважно мінцифра робить якусь невимовну дурню з подачі того таки TAPAS. Чи є в когось приклади, що хорошого вони зробили, щось працездатне?
Прозорро єдине, що їм вдалося зробити на пристойному рівні. Досі не розумію як, бо далі почалось страшне.

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT