`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Huawei стала лідером «Магічного квадранта Gartner» 2024 року в сегменті інфраструктури дротових і бездротових локальних мереж підприємств

+22
голоса

Huawei стала лідером «Магічного квадранта Gartner» 2024 року в сегменті інфраструктури дротових і бездротових локальних мереж підприємств

Компанія Huawei стала лідером у «Магічному квадранті» Gartner 2024 року щодо дротової та бездротової LAN-інфраструктури підприємств.

«Діяльність Huawei є глобально різноманітною, з клієнтами з різних вертикалей та значним зростанням у Європі, на Близькому Сході та в Африці» - підкреслюється в дослідженні Gartner.

Зазначено, рішення CloudCampus від Huawei, яке отримало визнання, складається з комутаторів серії CloudEngine S, бездротових AP-карт AirEngine та додатків iMaster NCE, які широко зосереджені на вирішенні широкого спектра випадків використання. Серед сильних сторін Huawei дослідники Gartner відзначають потужний портфель продуктів та спрощену архітектуру:

«Huawei має надійний дротовий та бездротовий портфель продуктів, який постійно контролює підключення для підвищення продуктивності та стабільності. Платформа управління мережею iMaster NCE-Campus забезпечує орієнтовану на досвід дротову та бездротову локальну мережу та послуги з забезпечення мережі. Компанія представила конвергентну мережеву архітектуру кампусу, яка інтегрує можливості OT в традиційні корпоративні продукти та спрощує міграцію OT до IT», - йдеться у звіті.

Наразі галузевий ланцюжок Wi-Fi 7 став більш зрілим, ніж будь-коли. За загальним визнанням, 2024 рік стане першим роком для широкомасштабного розгортання цієї технології. Як лідер у галузі Wi-Fi 7, компанія входить до числа провідних розробників відповідного стандарту. У цьому році Huawei продовжить випуск 13 точок доступу Wi-Fi 7, які допоможуть підприємствам усіх розмірів створити провідну цифрову інфраструктуру і прискорити їхній цифровий та інтелектуальний шлях.

Крім того, що Huawei є провідним гравцем з технологічних стандартів Wi-Fi 7, компанія також демонструє лідерство в стандартах побудови мереж, орієнтованих на користувацький досвід. Зокрема, високоякісний 10-гігабітний CloudCampus компанії Huawei перетворює кампусні мережі з орієнтованих на підключення, на мережі, в основі побудови яких лежить користувацький досвід і зручність використання. Це перспективне рішення вирізняється трьома важливими новаціями: модернізованою бездротовою мережею, модернізованими застосунками та модернізованими показниками експлуатації та обслуговування (O&M).

Новітня технологія Wi-Fi 7 від Huawei виводить бездротові мережі на новий рівень. Протестована швидкість одного терміналу досягає рекордної позначки в 4,33 Гбіт/с, що вдвічі більше, ніж у Wi-Fi 6E. За допомогою Huawei Wi-Fi 7 можна завантажувати надвеликі файли за лічені секунди. Крім того, унікальна технологія конвергентного планування Huawei значно підвищує ефективність багатокористувацького паралелізму і дає змогу використовувати 30-канальний 4K VR-клас без ефектів запаморочення і заколисування. Ще одна унікальна технологія - Wi-Fi Shield, яка дозволяє повністю приховати сигнали Wi-Fi від неавторизованих користувачів, щоб вони не могли перехопити правдиві дані.

Унікальне для Huawei рішення для забезпечення якості роботи застосунків точно визначає 6000 типів застосунків і використовує технологію еластичного нарізання, щоб гарантувати, що ключові застосунки користуватимуться винятково швидкими смугами. Крім того, інноваційне рішення для забезпечення роботи VIP-користувачів надає доступ до ексклюзивних мережевих ресурсів, що означає відсутність погіршення або впливу на їх роботу.

Huawei посідає провідні позиції в запуску першої в галузі цифрової мапи мережі, що забезпечує видимість роботи на чотирьох рівнях (мережі, користувачів, терміналів і додатків). Це полегшує пошук першопричини одним клацанням миші та підвищує ефективність експлуатації в 10 разів. Ба більше, вона може передбачати припливи та відливи й автоматично рекомендувати оптимальний період енергоощадження, підвищуючи енергоефективність та заощаджуючи енергію на 30%.

У майбутньому компанія продовжить займатися технічними дослідженнями та інноваціями в галузі дротової та бездротової інфраструктури локальних мереж підприємств. Зокрема, Huawei буде і далі розширювати асортимент продуктів Wi-Fi 7 і впроваджувати інноваційні технології антен, щоб очолити тенденції розвитку мережевих технологій, сформувати майбутні корпоративні мережі та надати користувачам безпрецедентний досвід підключення.

Публікується на правах реклами

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

+22
голоса

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT