`

СПЕЦІАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТУ

Чи використовує ваша компанія ChatGPT в роботі?

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Gartner: половина компаній зі складськими операціями будуть використовувати системи технічного зору на базі АІ до 2027 року

0 
 

Аналітики Gartner вважають, що до 2027 року 50% компаній зі складськими операціями будуть використовувати системи технічного зору зі штучним інтелектом, які замінять традиційні процеси.

Експерти Gartner представили ключові тенденції розвитку технологій ланцюгів поставок, які підтримуватимуть нові бізнес-моделі, розширюватимуть і автоматизуватимуть процес прийняття рішень, а також сприятимуть співпраці в екосистемі.

Системи технічного зору зі штучним інтелектом - це нові рішення для гіпер-автоматизації, які поєднують промислові 3D-камери, програмне забезпечення для комп'ютерного зору та передові технології розпізнавання образів зі штучним інтелектом. Ці рішення використовують системи технічного зору з високою роздільною здатністю в поєднанні з передовими можливостями розпізнавання образів і машинного навчання, щоб докорінно змінити багато процесів, які раніше залежали від ручної обробки людиною.

"Компанії виходять за рамки традиційних рішень, оскільки зростає потреба в постійному підвищенні ефективності операційних процесів, - говорить Карлі Вест (Carly West), старший директор-аналітик практики Gartner по роботі з ланцюгами поставок. - Системи технічного зору зі штучним інтелектом швидко поширюватимуться у складських операціях, оскільки їхня перевага очевидна: не лише для управління запасами, а й для моніторингу, який може виявляти проблеми безпеки та ергономіки для працівників у режимі реального часу".

Дані опитування Gartner, проведеного в грудні 2023 року серед 506 фахівців у галузі ланцюгів поставок, які беруть участь в управлінні та операційних процесах, показали, що 20% респондентів вже впровадили системи технічного зору зі штучним інтелектом. Уест зазначила, що очікується, що цей імпульс збережеться, оскільки вартість і продуктивність камер швидко покращуються, а можливості розпізнавання образів АІ-моделей стають все більш компактними і надійними, оскільки рішення стають все більш комплексними і надійними.

Gartner також зазначає, що у найближчій перспективі не буде єдиного постачальника або рішення, яке підходить для всіх можливих варіантів використання. Однак ціннісні пропозиції цих рішень потенційно можуть виправдати експерименти з кількома альтернативами з низьким ризиком і низькими витратами.

Аналітики рекомендують почати з простих процесів, таких як підрахунок циклів або моніторинг безпеки працівників, які адаптовані для системи технічного зору зі штучним інтелектом.

Новостворені Сили Безпілотних Систем потребують 140 ноутбуків, триває збір

0 
 

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 

Ukraine

 

  •  Home  •  Ринок  •  IТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Мережі  •  Безпека  •  Наука  •  IoT