Check Point - лідер у звіті The Forrester Wave: Enterprise Email Security

24 июнь, 2023 - 14:25

Check Point - лідер у звіті The Forrester Wave: Enterprise Email Security

Check Point Software Technologies названо лідером The Forrester Wave: Enterprise Email Security, Q2 2023. 
 
У дебютному звіті Forrester Wave, Check Point Harmony Email & Collaboration забезпечив собі позицію лідера.
 
Схеми компрометації ділової електронної пошти (Business Email Compromise, BEC) стають все більш поширеними і завдають все більшої шкоди. За даними ФБР, шахрайство з BEC коштувало організаціям по всьому світу понад 43 мільярди доларів. Крім того, зростає популярність шахрайства BEC 3.0, які використовують легальні сервіси, що вимагає більш ефективного підходу до захисту електронної пошти. Оскільки організації стикаються в середньому з 1 248 кібератаками на тиждень, компаніям вкрай важливо впроваджувати рішення з кібербезпеки на основі штучного інтелекту, щоб запобігти все більш витонченим кібератакам. 
 
У звіті Forrester Wave зазначається, що з моменту придбання Check Point у 2021 році постачальника CAPES Avanan, компанія «зосередилася на інтеграції захисту електронної пошти в свою платформу, використовуючи власні можливості аналізу загроз ThreatCloud для забезпечення захисту від Phishing360 на кінцевих точках, браузерах і SaaS-додатках», надаючи компаніям комплексний набір рішень для захисту електронної пошти.
 
«Ми вважаємо, що позиція Check Point як лідера у хвилі Forrester обумовлена її можливостями, стратегією та відгуками клієнтів. У звіті зазначається, що Check Point наразі є єдиним постачальником корпоративних рішень для захисту електронної пошти, який пропонує вбудований варіант розгортання CAPES (Cloud-native, API-enabled Email Security), що працює як з Microsoft 365, так і з Google Workspace. Check Point також відомий як один з небагатьох постачальників, що забезпечує повний захист для додатків для спілкування та співпраці, таких як Teams, SharePoint, Slack і Dropbox», йдеться у звіті.
 
Серед ключових особливостей Check Point Harmony Email & Collaboration.
 
Хмарні технології та технології штучного інтелекту: Check Point використовує можливості своїх запатентованих розгортань з підтримкою API для захисту від програм-вимагачів, захоплення облікових записів, компрометації ділової електронної пошти та атак на ланцюжки поставок.
 
Комплексний захист для спільної роботи: Harmony Email & Collaboration забезпечує наскрізний захист усіх каналів зв’язку, захищаючи Slack, Teams, Google Drive, OneDrive і провідні програми для обміну файлами.
 
Виявлення загроз на основі штучного інтелекту: Harmony Email & Collaboration інтегрується з Check Point ThreatCloud AI, найбільшою у світі базою даних про загрози, яка аналізує мільярди веб-сайтів і файлів. Вона виконує мільйони емуляцій файлів і щодня отримує оновлення про мільйони шкідливих індикаторів, пропонуючи захист у режимі реального часу.
 
«Ми дуже раді отримати це престижне визнання, - сказав Гіл Фрідріх (Gil Friedrich), віце-президент Check Point з питань безпеки електронної пошти. - Ми особливо пишаємося тим, що отримали найвищий бал за критерієм інноваційності. Ми були в авангарді трансформації безпеки хмарної електронної пошти в підхід на основі API, який з тих пір став галузевим стандартом для захисту Microsoft 365 і Gmail. Завдяки нашому баченню продукту, постійним інноваціям та унікальному підходу, орієнтованому на запобігання, ми впевнені, що й надалі визначатимемо та лідируватимемо на цьому ринку. Приємно бачити, що наше бачення збігається з аналізом ринку, проведеним компанією Forrester, що підтверджує нашу позицію лідера на ринку».
 
Слід відзначити, що Check Point придбав Avanan у 2021 році, інтегрувавши їхнє провідне в галузі рішення для захисту електронної пошти в набір продуктів Harmony. 
 
Check Point Harmony працює на базі ThreatCloud AI, забезпечуючи динамічний захист, швидко реагуючи на нові загрози та зміцнюючи систему безпеки організацій в режимі реального часу.