`

СПЕЦИАЛЬНІ
ПАРТНЕРИ
ПРОЕКТА

BEST CIO

Определение наиболее профессиональных ИТ-управленцев, лидеров и экспертов в своих отраслях

Человек года

Кто внес наибольший вклад в развитие украинского ИТ-рынка.

Продукт года

Награды «Продукт года» еженедельника «Компьютерное обозрение» за наиболее выдающиеся ИТ-товары

 

Canalys: світові поставки хромбуків у ІІ кв. впали на 57% до 5,1 млн пристроїв

+11
голос

Продажі планшетів падають четвертий квартал поспіль

Canalys прозвітувала про світові поставки хромбуків, які знижують показники четвертий квартал поспіль з великім падінням у ІІ кв. - на 57% до 5,1 мільйона одиниць.

Глобальний ринок хромбуків застопорився після різкого зростання попиту на освіту на ключових ринках рік тому.

Acer стала провідним постачальником хромбуків у другому кварталі 2022 року, забезпечивши собі понад чверть ринку, оскільки її поставки впали на 28%, що є відносно невеликим падінням у порівнянні з показниками її основних конкурентів. Lenovo утрималася на другому місці, незважаючи на те, що її поставки впали на 56% порівняно з минулим роком. HP зазнала найбільшого падіння серед провідних постачальників через свою залежність від сектору освіти США, продемонстрував зниженням поставок на 79%. Dell і Asus склали решту першої п'ятірки.

Продажі планшетів падають четвертий квартал поспіль


«Починаючи з третього кварталу 2021 року обсяги поставок хромбуків скорочуються щокварталу в річному обчисленні», - нагнолосив аналітик Canalys Research Браян Лінч (Brian Lynch). - «Цей період негативного зростання можна розглядати, як очікуваний перехід після насичення двох найбільших освітніх ринків цієї категорії, США та Японії. Зараз глобальний ринок хромбуків налаштований на період стабільнішої роботи, з меншою кількістю поставок і більш традиційною сезонністю, ніж це було під час пандемії. Останніми місяцями спостерігалося значне накопичення асортименту цих пристроїв у каналі на тлі уповільнення попиту. Хоча в основному через зменшення попиту на навчання, попит на хромбукі також спадав останнім часом і у наслідок скорочення попиту у корпоративному сегменті. Партнери по збуту висловили консервативний погляд на перспективи зростання ринку. Незважаючи на нещодавнє значне падіння, слід зазначити, що обсяги поставок хромбуків значно вищі, ніж до пандемії, і зараз демонструють послідовне зростання два квартали поспіль. Майбутні цифрові освітні ініціативи в різних країнах і надалі зосереджуватимуться на пристроях з ОС Chrome, що потенційно може відтворити нові можливості для зростання сегменту».

Як протидіяти DDoS та цілеспрямованим атакам на інфраструктуру

+11
голос

Напечатать Отправить другу

Читайте также

 
 

  •  Home  •  Рынок  •  ИТ-директор  •  CloudComputing  •  Hard  •  Soft  •  Сети  •  Безопасность  •  Наука  •  IoT