Amazfit оновила лінійку смарт-годинників - GTR 3 Pro, GTR 3 і GTS 3 на власній ОС

12 октябрь, 2021 - 09:25

Amazfit оновила лінійку смарт-годинників - GTR 3 Pro, GTR 3 і GTS 3 на власній ОС

Amazfit анонсував три нові моделі смарт-годинників: GTR 3 Pro, GTR 3 і GTS 3.

Як відмічається, нові пристрої покликані надихнути людей самовиражатися та досягати бажаного під слоганом Up your game. Це частина оновленого брендингу компанії, в якому особливу увагу приділили цінностям і стилю життя реальних користувачів.

Всі три нові моделі смарт-годинників Amazfit працюють під управлінням Zepp OS, в якій реалізований великий набір функцій для фітнесу та здорового способу життя. Підкреслюється, що завдяки інтуїтивно зрозумілому і зручному інтерфейсу ця ОС надає власнику годинника можливість повністю реалізувати свій потенціал, проаналізувати звички і вести здоровий спосіб життя.

Нова ОС створена спеціально для портативної електроніки Amazfit. Це не розроблений для смартфонів софт, який адаптували для годинників, а легка, плавна і проста в застосуванні ОС, яка забезпечує менше енергоспоживання в порівнянні з попередньою версією, прибираючи необхідність занадто частої перезарядки годинників.

Zepp OS також сумісна з Android- та iOS-пристроями і може синхронізувати дані з популярними платформами Apple Health і Google Fit для відстеження активностей і стану здоров'я, а також фітнес-додатками Strava, Relive, Runkeeper і TrainingPeaks. Варто відзначити і такі функції:

    • Персоналізація. У розпорядженні користувачів більше 150 циферблатів і відповідні теми для режиму always-on display на будь-який смак і випадок, а також динамічні ефекти і плавна анімація. Крім того, користувачі зможуть створювати власні циферблати і міні-додатки за допомогою спеціального набору засобів розробки app developer kit (готується до випуску).

    • Показники здоров’я 4 в 1 можна відстежувати відразу чотири показники здоров'я одним дотиком: датчик BioTracker PPG 3.0 з шістьма фотодіодами одночасно виміряє пульс, насиченість крові киснем, рівень стресу і частоту дихальних рухів лише за 45 секунд.

    • Моніторинг 24/7: зявилась можливість стежити за своїм здоров'ям цілодобово. Навіть під час плавання в басейні ваш пульс відстежується. А ще годинник повідомить про аномально високий або низький пульс і стежитиме за тим, щоб він залишався на оптимальному рівні при виконанні вправ.

    • Все зрозуміло. Індикатор PAI5, розрахований на основі даних про фізичну активність за останні 7 днів, повністю відображає ваш стан здоров'я і самопочуття.

    • На сторожі вашого сну. Годинник дозволяє відслідковувати6 поверхневий, глибокий сон, а також фазу швидкого сну — як вночі, так і вдень, тривалістю від 20 хвилин, а також частоту дихання уві сні. Цю інформацію можна побачити прямо на годиннику.

    • Трекінг менструального циклу. Відстеження циклу стає зручним і простим: введіть дані один раз — і годинник спрогнозує початок і тривалість наступної менструації, а також вікно фертильності.

    • Кастомізація і швидкий доступ. Обирайте все, що вам важливо, і переносьте на картки швидкого доступу, щоб можна було швидко до цього повернутися протягом дня.

    • Швидкий і точний GPS. Із швидким і точним відстеженням розташування за п'ятьма супутниковими системами ви завжди будете знати, скільки залишилося до фінішу і звідки ви стартували.

    • Персоналізація. Отримуйте швидкий доступ до улюблених функцій, завантажуйте фотографії на фон циферблата або обирайте один із 15 доступних в тон своєму спортивному або діловому костюму.

    • Тримайте темп. Під час бігових тренувань вмикайте Virtual Pacer, який допоможе підтримувати заданий темп бігу, а потім оптимізуйте свій прогрес і відновлення за допомогою алгоритму PeakBeats.

    • Помічник по життю. Годинник сповістить про повідомлення, нагадає про те, щоб встати, розім'ятися і випити води, покаже календар, завдання на день і прогноз погоди, під'єднається до Bluetooth-камери і багато іншого.

У Zepp OS також реалізовано безліч функцій, що дозволяють стежити за здоров'ям і спортивними досягненнями, а в мобільному додатку Zepp можна знайти поради, як досягти своїх фітнес-цілей.

Завдяки яскравому AMOLED-дисплею діагоналлю 1,45 дюйма з Ultra HD і щільністю пікселів 331 ppi інтерфейс GTR 3 Pro виглядає стильно, чітко і зрозуміло. Це один із найбільших круглих дисплеїв на ринку, але годинник зберіг комфортний розмір. Екран займає 70,6% фронтальної поверхні пристрою і має високу частоту оновлення, завдяки якій забезпечується плавність анімації і миттєвий відгук інтерфейсу.

Класичне коліщатко управління дозволить швидко перемикатися між численними функціями і спортивними режимами годинника, супроводжуючи кожен поворот тактильним зворотним зв'язком.

З GTR 3 Pro можна залишатися в курсі стану свого здоров'я цілодобово 7 днів на тиждень незалежно від того, запускаєте ви трекінг фізичної активності за допомогою одного з понад 150 спортивних режимів чи відстежуєте рівень стресу. Якщо випадково забули активувати спортивний режим, не переживайте: автоматичне визначення активності швидко запустить відстеження одного з 8 популярних тренувань.

GTR 3 Pro також відрізняється часом автономної роботи: в годиннику встановлений акумулятор ємністю 450 мА·год, що забезпечує до 12 днів 10 роботи без перезарядки.
Крім того, 2,3 Гб внутрішньої пам'яті приємно здивують меломанів: туди можна завантажити до 470 музичних композицій. Таким чином, музику можна слухати просто з годинника і не брати смартфон до рук. Також встановивши Bluetooth-з'єднання зі смартфоном, ви зможете приймати дзвінки через годинник.

Корпус годинника GTR 3 і коліщатко управління виготовлені з легкого і міцного авіаційного алюмінію. На фронтальній стороні встановлений закритий вигнутим склом «безрамковий» дисплей.

Стильний дизайн і зручні ремінці з антибактеріального силікону добре поєднуються з будь-яким одягом від ділового костюму до спортивної форми. Крім того, циферблат GTR 3 можна налаштувати так, щоб одразу бачити на ньому всю важливу інформацію.

Смарт-годинник Amazfit GTR 3 працює під управлінням Zepp OS та оснащений AMOLED-дисплеєм діагоналлю 1,39 дюйма з роздільною якістю HD, а також акумулятором ємністю 450 мА·год, що забезпечує до 21 дня автономності. Тобто ця модель здатна пропрацювати три тижні від однієї зарядки і навіть більше, якщо користуватися режимом економії заряду.

GTS 3 — один із найбільш тонких і легких годинників на ринку. Оснащений AMOLED-дисплеєм діагоналлю 1,75 дюйма c дозволом Ultra HD і щільністю пікселів 341 ppi, який займає 72,4% фронтальної поверхні. Створений, перш за все, для тих, кому потрібен витончений, тонкий годинник з великим дисплеєм та тими ж функціями, що і в GTR 3.
 
Смарт-годинники Amazfit серій GTR 3 і GTS 3 надійдуть у продаж у всьому світі 11 жовтня 2021 року.

У Європі ціни стартують від 149,99 € за Amazfit GTR 3 і GTS 3 і 199,99 € за Amazfit GTR 3 Pro. В Україні пристрої будуть доступні орієнтовно з листопада, локальну ціну буде оголошено ближче до старту продажів.